Італійки здобули домашню перемогу над командою зі Словенії в Кубку ЄКВ
19.01.2023
«е-Ворк»

Здобувши гучну домашню перемогу над «Нова КБМ» (Марібор) з рахунком 3:0 на додаток до успіху минулого тижня в Словенії, «е-Ворк» (Бусто-Арсіціо) вийшла в стадію плей-офф жіночого волейбольного Кубка ЄКВ 2023.

Домашній матч-відповідь дав можливість головному тренеру Марко Муссо задіяти багатьох своїх запасних гравчинь: центральна блокуюча Валентина Коломбо і догравальниця Лена Стігрот вийшли на майданчик на початку гри замість Росселли Олівотто і Ловет Оморуйї, що зазвичай виходять в стартовому складі.

Багато інших гравчинь приєдналися до гри у другому сеті - Софія Монца, Валерія Баттіста і Джудітта Луальді відновилися після травм і насолоджувалися досвідом участі у Кубку ЄКВ. Муссо навіть змінив ліберо в 3-му сеті: К'яра Брессан вийшла на майданчик замість Джорджії Занноні.

Здобувши впевнені перемоги в першому і другому сетах (25-11 і 25-14), «е-Ворк» забезпечив собі вихід в наступний етап змагань. Тож італійки трохи розслабилися і згодом були змушені відіграватися в третьому сеті, який вони, тим не менш, завершили матч з рахунком 25-17 на свою користь.

Найкращі результати у гостей мали діагональна Іза Млакар і догравальниця Лорена Лорбер Фійок, які набрали по дев'ять очок.

У наступному раунді «е-Ворк»  зіграє проти турецької команди «Тюрк Хава Йолларі» (Стамбул), яку в даний час тренує Марчелло Аббонданца.

«Це була хороша перемога, ми не недооцінювали суперника і тиснули з самого початку. Після першого матчу ми вивчили їх ще краще, та й години тренувань були корисними. Я була дуже схвильована цим матчем в єврокубках: я хочу пройти якнайдалі і виступити краще, ніж минулого року. Зараз приїжджають найскладніші команди, але ми будемо готові», - прокоментувала догравальниця Валерія Баттіста, яка набрала 10 очок, включаючи 4 ейси.