І-ий ігровий день VIII туру Суперліги-Будінвест завершився перемогою “Прометея” над “Житичами”
31.01.2023

Чоловіча Суперлiга-Будінвест

8 тур. 2 матч

Чернiвцi. “ПВЛУ” Арена. 31 сiчня.

ВК “Прометей” – ВК “Житичі-Полісся” – 3:1 (18:25, 25:21, 25:22, 25:20)

У другому матчі стартового ігрового дня зустрічалися чинний володар Суперкубка країни та фіналіст Кубка ліги 2022 ВК “Житичі-Полісся” та ВК “Прометей”.

Житомиряни відомі своєю жагою до перемоги, яку вони і продемонстрували зі стартових хвилин матчу (2:7). Дніпрянам важко було видати хороший прийом при потужних подачах суперника, водночас вони й самі помилялися при її виконанні (6 помилок при 18 подачах). “Житичі” були кращими і на блоці (3 проти 0) та в атаці (65% реалізації проти 48%). Зрештою вони й “взяли” перший сет – 18:25.

У другій партії розвивався схожий сценарій: житомиряни вели впевнену гру (5:8), а дніпряни всіма силами намагалися наздогнати їх. Зрештою, в середині сету в них це вийшло (13:13). У кінцівці “Житичі” почали більше помилятися, а “Прометей” навпаки провів результативні подачі (20:17). Підопічні Андрія Левченка змогли втримати мінімальну перевагу та зрівняти рахунок за сетами – 25:21.

Після перерви “Прометей” вже остаточно повернувся у гру витримавши прийом та додавши концентрації у власні атакувальні дії. Слід віддати належне житомирським волейболістам вони боролися до останнього і видали кілька яскравих та небезпечних розіграшів. Але у підсумку їм не вистачило трохи банальної удачі – 25:22 та 25:20.

У підсумку, 3:1 на користь дніпровського “Прометея”.

Найрезультативнішим гравцем матчу став діагональний ВК “Житичі-Полісся” Віталій Бондар (19 очок).

Приз MVP отримав Олександр Гладенко (ВК “Прометей”).

Стартовий склад ВК “Прометей”: Єрещенко, Шаповал, Янчук, Велецький, Гладенко, Щитков, Бойко (л), Патратій (л). На заміну виходили: Олексюк, Рябов, Томілін, Кривобок, Клепко.

Стартовий склад ВК “Житичі-Полісся”: Губенко, Оробко, Бондар, Рудницький, Лубан, Куранов, Хваста (л). На заміну виходили: Яблонський.

2 лютого дніпряни зіграють з “Юракадемією” (19:00), а ВК “Житичі-Полісся” зустрінеться “Решетилівкою” (16:00).