«Гран-Канарія» зазнала домашньої поразки в жіночому Кубку ЄКВ
09.11.2023
«Гран-Канарія» vs «Дрезднер»

Віце-чемпіон Бундесліги «Дрезднер» не зміг реалізувати цілих сім матчболів, але врешті-решт здолав «Гран-Канарію» у першому раунді 1/16 фіналу жіночого Кубка ЄКВ з волейболу з рахунком 3:0 (25-23, 25-21, 32-30). Команді Франціско Карбальо знадобиться перемога 3:0 або 3:1 у матчі-відповіді в Німеччині, щоб продовжити боротьбу у «золотому сеті».

Перевага 6-2 на початку першого сету здавалася гарною ознакою для «Гран-Канарії», але «Дрезднер» незабаром розігрався. Кубинська догравальниця Суліан Матієнсо набирала очки з флангів, а центральна блокуюча з Куби Лора Суарес – на центрі сітки, і німкеням довелося використати свій другий тайм-аут, поступаючись з рахунком 16:12 після відмінного удару іспанської догравальниці Сарай Мансано. Але навіть незважаючи на те, що господарки утримували перевагу майже весь сет, «Дрезднер» повільно, але впевнено скорочував відставання, поки не виграв перший сет з рахунком 25:23, залишивши іспанок з порожніми руками.

Історія, здавалося, повторювалася на початку другого сету, коли «Гран-Канарія» вийшла вперед з рахунком 5:2, але реакції німкень довго очікувати не довелося: догравальниця Дженніфер Яніска і американська центральна блокуюча Тіа Джимерсон відбили всі удари Мансано, бразильської діагональної Елоїзи Перейри і Матієнсо. Волейболістки «Дрезднер»  повністю перехопили ініціативу в свої руки, оскільки господарки допустили занадто багато помилок, а внеску Лукреції Кастеллано в блокування було недостатньо, щоб уникнути поразки з рахунком 21:25.

«Дрезднер»

Приперта до стіни, «Гран-Канарія» відіграла цілих сім матчболів у «Дрезднера», перш ніж здатися з рахунком 30:32 у 3-му сеті, після нестримного удару Яніски по діагоналі, який забезпечив гостям перемогу 3-0.

«Гацко»  vs «Кельтекс Карловац»

Чинні чемпіонки Боснії і Герцеговини «Гацко» і одна з провідних команд хорватської національної ліги «Кельтекс Карловац» зустрілися в середу ввечері в Требіньє. Після багатьох довгих і запеклих розіграшів боснійки здобули перемогу на тай-брейку (25-19, 20-25, 22-25, 25-19, 15-13). Таким чином, у них є перевага перед повторним матчем, який відбудеться наступного тижня в Хорватії. Це був перший матч, в якому «Кельтекс» брав участь у Кубку ЄКВ. З іншого боку, для «Гацко» це вже сьома участь у міжнародних змаганнях.