Голландки зламали опір словенок у матчі Євро-2024 (U-20) в Болгарії
06.08.2024
Збірна Нідерландів U20

Юні волейболістки Словенії розпочали чемпіонат Європи до 20 років у Болгарії з поразки від Нідерландів, які виявилися сильнішими у напруженій боротьбі - 3:2 (23:25, 25:13, 25:16, 19:25, 15:13).

Словенські волейболістки під керівництвом тренера Бориса Клокочовніка, які виступають в Софії в значно скороченому складі, оскільки Мія Шифтар, Ніка Мілошич і Селена Лебан грають у національній збірній, а Маша Пуцель бореться з травмою плеча, дуже добре розпочали перший матч чемпіонату Європи проти Нідерландів. Вони швидко повели в рахунку (8:4 та 16:11), але потім дещо розслабилися і віддали ініціативу суперницям (20:21). Проте в кінцівці сету словенки знову зібралися і здобули перемогу з рахунком 25:23.

Словенія vs Нідерланди

Другий і третій сет проходили за приблизно однаковим сценарієм: голландки були набагато кращими в обох, дуже добре подавали, створюючи словенським волейболісткам багато проблем з організацією та завершенням атак, і вже в середині сетів мали практично недосяжну перевагу. У другому сеті вони вели 16:5, а в третьому — 16:6, завершивши партії  з рахунками 25:13 та 25:16.

У четвертому сеті значно кращими були вже словенки, які лідирували від початку до кінця і виграли з рахунком 25:19, таким чином, довівши матч до п’ятого сету. У ньому суперниці повели з рахунком 5:2 і навіть 10:4. Хоча все вказувало на легку перемогу для голландок, словенські дівчата не здавалися. Завдяки наполегливій боротьбі вони зрівняли рахунок (13:13), але в кінцівці більш пощастило гравчиням з Нідерландів, які виграли сет з рахунком 15:13 і матч з рахунком 3:2.

Другий поєдинок голландки проведуть у вівторок, коли зустрінуться з шведками о 12:30, а словенки битимуться з хорватками о 15:00.