“Галичанка” не змогла взяти реванш у “Добродія” за останню поразку в Суперлізі-Дмарт
26.11.2023
Прометей

Суперлiга-Дмарт 2023/24 (жінки)

6-й тур. Друга гра. 26 листопада

ВК “Добродій-Медуніверситет-ШВСМ” — “Галичанка-ЗУНУ” 3-0 (25:15, 25:17, 25:13)

“Галичанка” зазнала чергової поразки в Суперлізі-Дмарт. У перенесеному матчі 6-го туру тернополянки вдруге поспіль зустрічалися з волейболістками “Добродія”, у яких напередодні не змогли виграти партію. Така ж доля спіткала їх і сьогодні.

Бадьорий початок (0:2) перетворився на справжній жах для підопічних Людмили Чорненької, які робили багато невимушених помилок, зокрема, на подачах. У середині сету перевага чинних віце-чемпіонок України була подвійною (12:6), і зупинятися на цьому вони аж ніяк не збиралися — 25:15.

Гравчині “Добродія” працювали злагоджено й у другій партії. Чудова взаємодія пасуючої Оксани Костянець з партнерками по команді, які різноманітно діяли в атаці, майже не залишала шансів дівчатам на протилежному боці сітки (14:7). Відзначимо, що левову частку очок тернополянок у ті хвилини своїми неподачами “заробляли” самі вінничанки.

Наприкінці сету солідний відрив у рахунку дозволив Юлії Якушевій провести значну ротацію складу. Такі пертурбації дещо збили переможний темп її підопічних, але кардинально на хід матчу не вплинули — 25:17. Після 10-хвилинної перерви малюнок гри не змінився: вінничанки продовжили домінувати в усіх ігрових елементах — 25:13.

Стартовий склад ВК “Добродій-Медуніверситет-ШВСМ”: Якушева (к) (15), Кучер (9), Музиченко (9), Воротниченко (7), Костянець (1), Крива (8), Букацелі (л), Бойко (л). На заміну виходили: Парицька, Завала, Туркула, Каланчук.

Стартовий склад “Галичанки-ЗУНУ”: Мірчева (14), Голод (к), Попович (2), Риболовлєва (5), Степура (4), Кімак, Овчаренко (л). На заміну виходили: Джима (1), Тарнавський-Лис (2), Самусенко.