Французький «Нептун» боротиметься за вихід у півфінал жіночого Кубка виклику ЄКВ
10.01.2024
«Нептун»

Французький «Нептун»   знаходиться всього в двох сетах від виходу до півфіналу Кубка виклику з волейболу серед жінок після перемоги з рахунком 3:1 (25-21, 25-27, 25-21, 25-21) над грецьким «Панатінаїкосом» у першому раунді чвертьфіналу, який відбувся в середу вдень у столиці Греції. Наступного тижня, коли вони зіграють матч-відповідь вдома, команді з Нанту потрібно буде виграти два сети, щоб бути впевненою, що вона вийде до чвертьфіналу турніру. Американська діагональна Тейлор Мімс принесла переможницям найбільше, набравши 21 очко.

«Панатінаїкос» vs «Нептун»

«Сьогодні ми не досягли наших високих стандартів гри. «Нептун» - дуже хороша команда, але ми грали не так добре, як хотілося б. Повторний матч буде зовсім іншою грою. Ми будемо готуватися і хочемо досягти найкращого можливого результату», - сказала зв’язуюча «Панатінаїкоса» Афіна Папафотіу.

«Сьогодні «Нептун» показав, що є дуже сильною командою, але і ми теж. Матч-відповідь буде іншим. Вони чинили на нас сильний тиск своєю подачею, на яку ми не могли адекватно відреагувати. Це також відбилося на атакуючій грі обох команд», - прокоментував головний тренер афінського «Панатінаїкоса» Іоанніс Калмазідіс.

«Ми знали, що це буде важкий матч. «Панатінаїкос» - найкращий суперник, з яким ми стикалися досі. Нам потрібно дуже добре зіграти і у Франції, щоб вийти в півфінал», - зазначила сербська центральна блокуюча «Нептуна» Хена Куртагіч.

«Сьогодні у нас був дуже хороший матч, і ми з самого початку розуміли, що так і буде. Більшу частину матчу ми грали добре, і все йшло за нашим планом. Однак у якийсь момент ми втратили концентрацію і стали трохи неорганізованими. Друга гра буде зовсім іншою, і ми знаємо, що «Панатінаїкос» почне тиснути з самого початку», - поділився головний тренер «Нептуна» Сезар Ернандес.