Франція здолала Угорщину у Золотій Євролізі
11.06.2023

Збірні двох країн вже зустрічалися 4 червня, і тоді Угорщина на виїзді здолала Францію з рахунком 3:1. Перед другою зустріччю Угорщина посідала 2-ге місце в групі С, а Франція – 3-те.

Франція vs Угорщину у Золотій Євролізі

Команда Еміля Руссо вийшла на перший сет, сповнена рішучості довести, що останній матч був непорозумінням. Француженки обіграли угорок у Будапешті у першому сеті з рахунком 25-20.

Франція vs Угорщинаі

У наступному сеті навпаки - угорська команда відразу заволоділа перевагою і утримувала її до його завершення. Господарі майданчика виграли сет з більш ніж впевненою перевагою у 8 очок. Мало того, що угорки чудово зіграли сет, вони також вивели кілька гравців з лави запасних, які зіграли важливу роль в успіху команди.

Франція vs Угорщинуа

У цьому непередбачуваному матчі співвідношення сил постійно змінювалося. У третьому сеті Франція знову вийшла вперед, причому з великим відривом від своїх суперниць. Під кінець цього відрізку збірна Франції мала перевагу в 7 очок! У такій ситуації, звісно, досить складно переломити хід подій. Тож гості спокійно виграли цей сет із рахунком 25-15.

Франція vs Угорщинf

Вирішальним у цьому матчі став дуже напружений четвертий сет, в якому жодна з команд не мала такої явної переваги, як у попередніх. Обидві збірні впевнено підійшли до кінця цього періоду, не маючі переваги, але за рахунку 22:22 угорська волейболістки припустилися помилки  під сіткою, яка стала фатальною. Перевага подачі та відмінна гра в критичний момент принесли Франції першу перемогу у турнірі Золотої Євроліги.