Фінляндія здолала Словаччину на тай-брейку у Золотій Євролізі
04.06.2023
Фінляндія vs Словаччина

Згідно розстановці сил перед матчем, Фінляндія виглядала фаворитом у зустрічі зі Словаччиною, так як на її рахунку вже була одна перемога і одна поразка, в той час як словаки програли обидва свої матчі. Підопічні Джоела Бенкса також провели цей матч на своєму домашньому стадіоні в Турку. У дуже впертій боротьбі в першому сеті команди не дозволили одна одній відірватися в рахунку. У кінцівці головний тренер словаків Стівен Ванмедегаель дуже своєчасно взяв тайм-аут, в результаті чого його команда провела кілька результативних атак і перший сет залишився за ними - 26:24.

До середини другого сету, завдяки відмінній грі в атаці, фінам вдалося створити непоганий заділ в 4-5 очок, який тільки продовжував рости до кінця цього ігрового відрізка. Результат другого сету - 25:17.

Третій сет розвивався за схожим сценарієм. Крім результативної гри в атаці, фіни також покращилися у блокуванні - 4 проти 1 непробивних блоків. Господарі майданчика завершили цей відрізок з тим же рахунком, що і попередній - 25:17.

Звісно, команда Стівена Ванмедегаеля не планувала віддавати четвертий сет без боротьби, тому з перших хвилин гри ініціювала серйозну битву. Кілька неймовірних сейвів і результативна атака Якуба Гната принесли свої плоди: Словаччина змогла вийти вперед із заділом в 4 очки. З цією комфортною перевагою вони дійшли до середини гри, де фіни нарешті наздогнали їх і зрівняли рахунок - 15:15. Проте, їх настрою і підтримки з домашніх трибун було недостатньо, щоб зберегти моральну перевагу. Словаччина провела приголомшливу кінцівку і зрівняла рахунок в матчі.

У першій половині тай-брейку збірна Фінляндії виглядала впевненіше, її гравці швидко реагували на передачі і контратакували. Як і очікувалося, 15 очок було недостатньо для такого протистояння, Словаччина не збиралася просто так здаватися в цьому матчі, але в підсумку господарі майданчика зіграли трохи впевненіше і завершили сет з рахунком 19:17 і 3-2 по сетах.