“Епіцентр-Подоляни” завершив 7-ий тур Суперліги-Дмарт перемогою над “Юракадемією”
10.02.2024
Superleague Dmart

Після поразки від “Прометея” (0:3), “Епіцентр-Подоляни” прагнули здобути впевнену звитягу аби порадувати своїх шанувальників. І це їм вдалося сповна!

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр.

VІІ тур. 10 лютого 2024 року

“Епіцентр-Подоляни” – ВСК “Юридична академія” – 3:0 (25:19, 25:20, 25:15)

Стартовий склад “Епіцентр-Подоляни”: Йорна (набрав 9 очок), Тервапорті (1), Фінгер (15), Коваль (6), Дрозд (12), Сидоренко (12), Фомін (л), Жуков (л). На заміну виходили: Кісілюк (1), Кавого (2).

Головний тренер: Маурісіо Паес.

Стартовий склад ВСК “Юридична академія”: Татаренко (набрав 8 очок), Сухінін (8), Стеблецький (1), Арбузов (2), Федосєєв (11), Антоненко (2), Переходнюк (л), Борисов (л). На заміну виходили: Степовий (5), Терещук (0), Ковальов (2), Дегтяр (0), Плотнік (0), Баран (0).

Головний тренер: Сергій Коваленко.

У першому сеті подолянами вдалося майже все: вони якісно подавали, непогано справилися із блоком на подачею (4:0). Натомість харківські волейболісти виглядали дуже розгублено (10:15). “Юристи” ледве змогли набрати 19 очок. 25:19 і старт матчу був за “бізонами”.

У другій партії “Юракадемія” спробувала нав’язати боротьбу (6:6), але власні помилки на подачі, яких загалом за матч було 11, стали на заваді у подальшій боротьбі (9:7 – 22:17). Зрештою, 25:20 на користь “Епіцентру”.

Після перерви підопічні Сергія Коваленка також не змогли поборотися за шанс продовжити матч ще хоча б на один сет. 8 блоків подолян проти 1 у харків’ян та 52% реалізації атак проти 27% зробили результат гри - 25:15 та 3-0 для “Епіцентр-Подоляни”.

Найрезультативнішим гравцем матчу став діагональний “Епіцентр-Подоляни” Міхал Фінгер (15 очок).

Приз MVP отримав догравальний “бізонів” Володимир Сидоренко.

superleague dmart

Дивіться онлайн-трансляції матчів Суперліги-Дмарт на каналі DIVISPORT на YouTube або платформах Megogo та Sweet.TV.