“Епіцентр-Подоляни” розгромив “Буревісник-ШВСМ” в матчі 4-го туру чоловічої Суперліги-Дмарт
17.12.2023
Superleague Dmart

У заключному матчі неділі зустрічалися один з фаворитів поточного сезону “Епіцентр-Подоляни” з міста Городок та чернігівський “Буревісник-ШВСМ”, який досі немає в своєму арсеналі жодної перемоги.

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр.

ІV тур. 17 грудня 2023 року

“Епіцентр-Подоляни” – “Буревісник-ШВСМ” – 3:0 (25:11, 25:11, 25:16)

Стартовий склад “Епіцентр-Подоляни”: Йорна (набрав 4 очки), Тервапорті (0), Уривкін (16), Коваль (9), Смоляр (5), Сидоренко (8), Фомін (л), Жуков (л). На заміну виходили: Наложний (7), Остапенко (0), Кавого (1), Діденко (0).

Головний тренер: Маурісіо Паес.

Стартовий склад “Буревісник-ШВСМ”: Алєксєєнко (набрав 5 очок), Николайчук (5), Богуш (2), Кушнірюк (2), Копич (0), Горошко (7), Кантур (л), Васильєв (л). На заміну виходили:  Березівський (0), Цирулік (1), Нечипорук (2), Кривий (0).

Головний тренер: Роман Носко.

Стартовий сет спершу проходив у рівній боротьбі (7:7). Два ейса Гійса Йорни та атаки Данила Уривкіна змінили ситуації (13:7). Подоляни повністю підтвердили статус фаворита матчу: вони реалізували 82% атак та подали 5 ейсів - 25:11.

Початок другого сету був за сіверянами (2:0). Але далі “бізони” виграли 7 поспіль розіграшів і вже не дозволяли суперникам перехопити ініціативу ні на мить (16:5 – 22:8). До речі, і в цій партії подоляни дозволили набрати “Буревіснику” лише 11 очок - 25:11.

Вже традиційна 10-хвилинна перерва не змінила ні переможний настрій “Епіцентру”, ні розгубленість чернігівських волейболістів (9:6 – 17:10). В результаті, 25:16 та 3-0 для команди бразильського наставника Маурісіо Паеса.

Приз MVP отримав діагональний “Епіцентр-Подоляни” Данило Уривкін.

superleague dmart

Дивіться онлайн-трансляції матчів Суперліги-Дмарт на youtube-каналі DIVISPORT або на платформах Megogo та Sweet.TV.