“Епіцентр-Подоляни” припинив участь у Кубку ЄКВ
02.11.2023
epicentr

2 листопада український колектив “Епіцентр-Подоляни” зустрічався у матчі-відповіді 1\32 фіналу Кубка ЄКВ із бельгійською командою “Менен”.

Кубок ЄКВ 2023-2024. 1\32 фіналу. Матч-відповідь

2 листопада, четвер

“Епіцентр-Подоляни” (Городок, Україна) – “Менен” (Бельгія) – 3:0 (25:19, 25:14, 25:22)

Золотий сет – 14:16.

Перший матч: 1:3.

Стартовий склад: Фінгер (набрав 16 очок), Кісілюк (13), Смоляр (8), Коваль (8), Йорна (12), Тервапорті (5), Фомін (л), Жуков (0). На заміну виходили: Сидоренко (8), Остапенко (0), Діденко (0).

У першому матчі подоляни зазнали поразки з рахунком 1:3. І тепер аби пройти до 1\16 фіналу єврокубку підопічним Маурісіо Паеса потрібно було виграти гру в рахунком 3:0 або 3:1, а потім розраховувати на успіх у “золотому сеті”.

“Бізони” заволоділи ініціативою з перших хвилин матчу (6:2), і далі лише збільшували свою перевагу (10:5 – 17:10). Було помітно, що цю паузу між іграми пішла подолянам на користь, адже вони виглядали відпочившими та більш зіграними - 25:19

5:0 - наставник бельгійців Франк Депестель виглядав дуже розгублено та передав свій настрій і без того засмученим гравцям. Далі був ейс Еемі Тервапорті та потрійний блок “бізонів” (7:0). Дива, на щастя фанів подолян не сталося, і вони записали у свій актив ще один сет - 25:14.

Третя партія розпочиналася із активних дій “Менена” (2:6). Вони відчули впевненість у власних діях, стали робити менше помилок і заволоділи перевагою (9:15). Здавалося, що цей сет завершиться на користь бельгійців...але наставник “бізонів” Маурісіо Паес зробив заміну - на майданчику з’явився Володимир Сидоренко. Він зі свіжими силами та бойовим настроєм реалізував майже всі свої атаки (19:19). Далі волейболісти з Городка знову “були у грі” та швидко перехопили ініціативу (21:19) і, зрештою, виграли цей відрізок - 25:22.

Нас чекав вирішальний “золотий сет” до 15 очок.

“Золотий сет” розпочався з атаки вищезгаданого Сидоренка та двох поспіль блоків від нього та його партнерів (3:0). Непогана перевага та злагоджені командні дії дали свій результат (8:4). А далі був “камбек” від команда Франка Депестеля - кілька блоків та вдалих атак і рахунок став рівним (12:12). У вирішальний момент бельгійці вдіграли ся від блоку, а у наступному епізоді нідерландський легіонер “бізонів” Гійс Йорна помилився, влучивши в сітку - 14:16.

Отже, за підсумками двох матчів та "золотого сету" до 1\16 фіналу Кубка ЄКВ 2024 проходить “Менен”. Там бельгійці зустрінуться із італійською командою “Мілан”. А “Епіцентр-Подоляни” слідом на “Житичами-Полісся” залишає турнір.