“Епіцентр-Подоляни” обіграв “Поліцію охорони” в перенесеному матчі І туру Суперліги-Дмарт
11.11.2023
epicentr

У заключному матчі суботи зіграли “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо” та “Епіцентр-Подоляни”.

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр.

І тур. 11 листопада 2023 року

“Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо” – “Епіцентр-Подоляни” – 1:3 (26:24, 9:25, 18:25, 12:25)

Стартовий склад “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо”: Мірчев (набрав 13 очок), Глабай (0), Рязанов (8), Черняк (2), Пасажін (2), Остроумов (2), Мамчур (л). На заміну виходили: Бовсуновський (1), Оніпко (3), Горбенко (3), Корнєєв (2), Макатуха (0).

Головний тренер: Юрій Кравцов.

Стартовий склад “Епіцентр-Подоляни”: Йорна (набрав 10 очок), Тервапортті (2), Фінгер (11), Коваль (9), Смоляр (6), Кісілюк (1), Фомін (л), Жуков (л). На заміну виходили: Наложний (18), Уривкін (12), Сидоренко (0), Діденко (0).

Головний тренер: Маурісіо Паес.

Не дивлячись на свій перший офіційний матч сезону 2023-2024 волейболісти тернопільської команди “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо” вийшли на майданчик арени ПВЛУ немов господарі цього залу. Вони дуже потужно подавали і особливо відзначився діагональний Ілля Глабай (12:5). Здавалося, що доля стартового сету вже вирішена. Але “бізони”, і, зокрема, планер Олександра Наложного, який замінив Євгена Кісілюка зрівняли рахунок на табло (14:14). Далі глядачі побачили потужний атакуючий волейбол. У кінцівці (24:24) до зони подачі дійшов капітан тернополян Володимир Мірчев та зробив ейс швидкість якого досягла 109 км\год. Наступна його подача також стала проблемою для суперника: вони не змогли організувати вдалу атаку. Натомість діагональний Тернополя Ілля Глабай зробив це без проблем - 26:24.

У другому сеті на подачі фінського пасуючого Еемі Тервапортті “бізони” заробили собі вагому перевагу (7:1). Вона і далі продовжували зростати, адже команда з Городка наче “прокинулася” та почала вести притаманну їм якісну гру в атаці (18:6). Дива не сталося і “Епіцентр-Подоляни” виграли цей відрізок гри. У кінцівці двома ейсами відзначився діагональний Данило Уривкін - 25:9.

Після великої перерви ситуація на майданчику не змінилася: подоляни домінували у всіх елементах гри (16:11 – 19:12). Завершував сет ейс Олександра Коваля та блок капітана Гійса Йорни - 25:18.

10:1 - саме такий розгромний рахунок ми побачили у четвертому сеті. Подоляни “летіли” до своєї дебютної перемоги у Суперлізі-Дмарт сезону 2023-2024. Натомість гра терноплян зовсім розклеїлася: не допомагали ні тайм-аути, ні заміни (4:12). Зрештою, підопічні бразильця Маурісіо Паеса відсвяткували першу перемогу - 25:12 та 3-1.

Приз MVP отримав догравальник “бізонів” Олександр Наложний.

12 листопада о 15:00 тернопільський колектив зіграє проти житомирської команди “Житичі-Полісся”.

Всі матчі проходять без глядачів, а тому дивіться онлайн-трансляції ігор на youtube-каналі DIVISPORT або на платформах Megogo та Sweet.TV.