19.11.2023
Superleague Dmart

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр.

ІІ тур. 19 листопада 2023 року

ВК “Решетилівка-Барком-Кажани” – “Епіцентр-Подоляни” - 1:3 (22:25, 25:22, 13:25, 25:27)

Стартовий склад ВК “Решетилівка-Барком-Кажани”: Шаврак (набрав 11 очок), Курлапов (13), Поліщук (5), Дрофа (8), Осипенко (6), Грюк (9), Бойко (л), Яковлєв (л). На заміну виходили: Валяйбаба (0), Тищенко (0).

Головний тренер: Сергій Соснін.

Стартовий склад “Епіцентр-Подоляни”: Йорна (набрав 0 очок), Тервапорті (0), Фінгер (0), Коваль (0), Смоляр (0), Кісілюк (0), Фомін (л), Жуков (л). На заміну виходили: Кісілюк (0).

Головний тренер: Маурісіо Паес.

На арену ПВЛУ полтавчани вийшли готовими дати бій володарю Суперкубка України. Вони були заряджені емоційно і при будь-якій можливості потужно атакували і діставали у захисті складні м’ячі. Кілька помилок в атаці від “Епіцентра” і попереду була “Решетилівка” (16:13). Але по дві ефективних атаки Олександра Наложного та Міхала Фінгера не лише зрівняли рахунок, а дозволили “бізонам” обійти суперника (17:16). Далі знову рівний рахунок (20:20) і лише у кінцівці подоляни змогли вирвати перемогу - 25:22.

А ось у другому сеті були справжні “гойдалки”: подоляни лідирували (9:6 – 13:9) і, здавалося, вже були близькими до його позитивного для себе завершення. Однак крок за крок “Решетилівка” підібралися впритул до суперника завдяки ейсу Руслана Осипенка (16:16), а потім і взагалі випередила (19:17).

Далі був ще один ейс, але тепер вже від Олександра Грюка (23:19) і, зрештою, решетилівці виграли першу для себе партію - 25:22.

Під час 10-хвилинної перерви Маурісіо Паес дав настанови своїм підопічним, судячи з рахунку - 25:13 - вони їх виконали на 100%. 9 забитими м’ячами відзначився Євгеній Кісілюк. Його в атаці підтримали легіонери Міхал Фінгер (4 очки) та Гійс Йорна (3 очки).

На початку четвертого сету подоляни також були лідерами (4:1). Однак подача догравальника “Решетилівки” Владислав Тищенка виявилася складною для подолян. 10:9 - і в лідерах були вже волейболісти з Полтавщини. Далі гра вирівнялася (11:11 – 15:15 – 25:25). в потрібний момент чеський діагональний Міхал Фінгер вдало завершив атаку, а у наступному епізоді прикрої помилки припустився Олексій Дрофа. В результаті, 27:25 та 3-1.

Приз MVP отримав Міхал Фінгер, який став найрезультативнішим гравцем матчу (26 очок).