Два чвертьфіналісти Ліги чемпіонів зазнали несподіваних поразок у внутрішніх лігах
13.02.2024
«П'яченца» vs «Монца»

Минулого тижня стали відомі всі чвертьфіналісти чоловічої Ліги чемпіонів з волейболу, а на вихідних вони вийшли на майданчики проти відносно слабших суперників у своїх національних лігах. У той час як дві італійські команди і обидва турецькі клуби завершили цей раунд без будь-яких сюрпризів, у «П'яченци» і «Берліна» все склалося інакше.

Один з трьох чвертьфіналістів волейбольної Ліги чемпіонів з Італії, клуб «П'яченца», зустрічався з «Монцею» в 18-му турі італійської Суперліги. Незважаючи на те, що «П'яченца» почала поєдинок не так, як їй хотілося б, і поступалася по сетах з рахунком 2:1, вона продовжила матч до вирішального п'ятого сету, чудовою зігравши в четвертому. Однак команда з Монци розпочала п'ятий сет з відриву 5:0, і, не збавляючи обертів, виграла зіткнення з рахунком 3-2 (25-21, 19-25, 25-23, 20-25, 15-11).

Канадський догравальник Ерік Лоппкі, який набрав загалом 22 очки, включаючи три ейси та три блоки, був визнаний найціннішим гравцем матчу, також у складі переможців відзначилися ще два його співвітчизники - Стівен Маар (19 очок) та Артур Шварц (13). 22 очок, набраних італійським діагональним «П'яченци» Юрієм Романо, виявилося недостатньо для перемоги.

Оскільки віцелідер, клуб «Перуджа», також програв у матчі з «Вероною», розрив між другою і третьою командами в загальному заліку Італії не змінився. Здобувши впевнену перемогу, «Трентіно» зберіг лідерство в таблиці.

«Берлін» vs «Дахау»

Як і у випадку з «П'яченцею», ще одна п'ятисетова невдача спіткала «Берлін» в Німеччині: його гравці зіткнулися з «Дахау» в 18-му турі першої німецької волейбольної Бундесліги. Незважаючи на те, що столична команда розпочинала матч у якості явних фаворитів, у них було занадто вдалих і поганих моментів протягом усього поєдинку, і після четвертого сету рахунок став рівним 2:2. А потім волейболісти «Дахау» вийшли за межі своїх можливостей і покинули майданчик з перемогою 3-2 (21-25, 25-21, 14-25, 25-22, 15-13).

Багатообіцяючий німецький діагональний Симон Галлас привів свою команду до перемоги, набравши 23 очки, що зробило його найціннішим гравцем. Інший діагональний з Німеччини, Даніель Малеша, став найрезультативнішим гравцем «Берліна» з 19 очками.

Результат не вплинув на турнірну таблицю в Німеччині, і «Берлін» залишився лідером регулярного сезону, але тепер віцелідер «Гізен» підібрався ближче, і різниця між ними скоротилася лише до однієї перемоги.

«Ястшембський Венґель»

Турецькі чвертьфіналісти «Халкбанк» і «Зіраат», а також польський клуб «Ястшембський Венґель» без складнощів подолали своїх суперників і зберегли лідируючі позиції.