“Добродій” переміг “Регіну” в першому протистоянні за 5-6 місця Суперліги-Дмарт
17.04.2024
чемпіонат України

Суперлiга-Дмарт 2023/24 (жінки)

Серія за 5-6 місця. Перша гра. 17 квітня

ВК “Добродій-Медуніверситет-ШВСМ” — “Регіна-МЕГУ-ОШВСМ” 3-1 (25:15, 25:19, 22:25, 25:19)

“Регіна” таки змогла “розмочити” рахунок у поєдинку з “Добродієм”, але однаково зазнала поразки. Нагадаємо, що до цього матчу в поточному сезоні вінничанки не віддали рівнянкам жодного сету.

На старті зустрічі сторони обмінялися ривками (3:0, 3:4). Подібні “гойдалки” тривали до екватора партії, поки вводити м'яч у гру не пішла Діана Крива. Спортсменка видала серію щільних подач, відзначившись при цьому кількома ейсами (17:12). Відіграти подібний гандикап у дебютній партії господарки майданчика не змогли — 25:15.

У наступному сеті впадало в око те, як “добродійки” організовано діяли на блоці (5:3). Однак власні помилки заважали їм відразу ж відірватися в рахунку (10:9). І вкотре говоримо про середину відрізка, де в “Регіни” стався справжній провал (14:11).

Антоніна Жук відреагувала тайм-аутом, але вінничанки продовжили робити брейки. Наприклад, Оксана Костянець, яка вийшла на заміну, скиданням збільшила відрив свого колективу до чотирьох пунктів (18:14). Зрештою і ця партія завершилася тріумфом “Добродія” — 25:19.

10-хвилинна перерва пішла на користь волейболісткам із Рівного. На правах господарок вони відразу ж кинулися в бій, через що забронювали за собою статус лідерок (1:3). Підопічні Юлії Якушевої майже весь час були в ролі наздоганяючих. Тому не дивно, що останнє слово лишилося за опонентками — 22:25.

Проте потім, можливо, десь перегоріли гравчині “Регіни”. Бо четверта партія повністю пройшла під диктування вінницького клубу, який повів у серії до двох звитяг — 25:19.

Стартовий склад ВК “Добродій-Медуніверситет-ШВСМ”: Якушева (к) (31), Кучер (10), Музиченко (17), Воротниченко (7), Крива (15), Сіряцька (3), Букацелі (л), Бойко (л). На заміну виходили: Завала, Костянець, Парицька (1), Каланчук, Вабіщевич, Падакова.

Стартовий склад “Регіни-МЕГУ-ОШВСМ”: Павлик (24), Грязіна (к) (1), Трофімчук (5), Згурська (3), Накоскіна (12), Савченко (8), Прокопова (л), Лустюк (л). На заміну виходили: Мінько (2).