"Дівчата стануть хорошим майбутнім для українського волейболу", - Іван Петков про збірну України
06.12.2022
!["Дівчата стануть хорошим майбутнім для українського волейболу", - Іван Петков про збірну України](/sites/default/files/styles/787/public/news-image/2022-12/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2022-08-05_21-51-32-229_0.jpg.webp?itok=oFawbTCD)
Колись успішний наставник збірної Болгарії та в недалекому минулому ВК «Маріца» Іван Петков зараз тренує жіночу команду СК «Прометей» та національну збірну України.
Про його заслуги перед вітчизняним волейболом за такий короткий термін тренерства в Україні можна говорити довго, але краще про це свідчать результати наших волейболісток.
Сьогодні фахівець розповідає про підготовку жіночої збірної до відбору на чемпіонат Європи-2023.