Чоловічий Кубок ЄКВ: італійський «Мілан» вийшов до раунду плей-оф
22.12.2023
«Мілан»

Італійський клуб «Мілан» вийшов до раунду плей-оф чоловічого Кубка ЄКВ з волейболу, одержавши перемоги з рахунком 3:0 і 3:1 в двох матчах з грецьким «ПАОКом» з Салонік. Їхнім наступним суперником буде польська «Варта Заверце».

«Мілан» vs «ПАОК»

«Сьогодні ми грали проти однієї з кращих команд Італії, а отже, і однієї з кращих команд Європи. «Мілан» легко міг би зіграти в Лізі чемпіонів з тією якістю, яка у нього є. Наших зусиль було недостатньо. Це було гарне тренування перед суботнім матчем з «Фойнікас Сірос», оскільки ця гра важлива для нас. Ми знали, що у Європі перед нами стоїть складне завдання. Також позитивно, що у всіх наших гравців була можливість зіграти, і найголовніше, що Ван Ден Дріс повернувся на майданчик», - зазначив головний тренер ПАОКа Йошко Міленкоскі.

«ПАОКу» належало підкорити гору, щоб відігратися після поразки минулого тижня з рахунком 0:3. Спочатку грецькі волейболісти поступалися і в домашньому матчі з «Міланом», відстаючи 1:4 і 4:7 в першому сеті. Однак вони знайшли спосіб зменшити відставання до одного пункту (13-14). Головний тренер «ПАОКа» Йошко Міленкоскі вирішив вдатися до допомоги свого бельгійського діагонального Брема Ван ден Дріса, який повернувся в стрій після пропущених чотирьох матчів. «ПАОК» наполегливо працював на заключному відрізку, але «Мілан» завершив сет з рахунком 25:20 на свою користь.

У другому сеті «ПАОК» поплатився за млявий початок, і гості швидко повели в рахунку 10:4. Незважаючи на те, що Міленкоскі продовжував замінювати гравців, його команда все ще поступалася 10:18. «ПАОК» спробував скоротити відставання, але «Мілан» не збирався зупинятися і, здобувши перемогу з рахунком 25:18, забезпечив собі вихід до наступного раунду.

Третій сет був збалансованим, «ПАОК» продемонстрував характер, моральний дух і пристрасть. Хоча на початку сету у «Мілана» була невелика перевага, грецькі гравці відреагували в середині, зрівнявши рахунок (15:15). В кінцівці «ПАОК» вирвався вперед, скориставшись своєю відмінною грою, і впевнено завершив сет з рахунком 25:20, продовживши поєдинок ще на один сет.

У четвертому сеті, незважаючи на невелику перевагу «Мілану» на його початку (5:1), «ПАОК» швидко відігрався і зрівняв рахунок (9:9). Господарі боролися щосили, але італійці взяли ініціативу в свої руки з середини сету (17-14) і вже її не втрачали. Сет завершився з рахунком 25-20, і таким чином матч з рахунком 3:1 виграла італійська команда.

«Ми задоволені результатом і нашою кваліфікацією в наступний раунд. Обидві команди борються з травмами, і саме тому сьогоднішня гра була напруженою. Нам вдалося здобути перемогу і пройти кваліфікацію», - прокоментував гру болгарський догравальник «Мілана» Матей Казійський.

«Грати проти таких команд і спортсменів, як Матей Казійський, для нас - найвища честь. Вітаємо «Мілан» із заслуженою кваліфікацією. На жаль, наша команда вибула з боротьби у єврокубках, і зараз ми зосереджені на суботній грі. Ми хочемо завершити 2023 рік на високій ноті, відпочити морально, а потім продовжити наші зусилля по досягненню бажаних результатів і цілей, які включають в себе завоювання трофеїв», - сказав центральний блокуючий «ПАОКа» Дімостеніс Лінардос.