Чоловічий Кубок ЄКВ: «Фенербахче» вийшов до раунду плей-оф
20.12.2023
«Фенербахче»

Маючи перевагу, отриману в результаті виїзної перемоги з рахунком 3:1 минулого тижня в Нідерландах, стамбульський «Фенербахче» вийшов в раунд плей-оф чоловічого Кубка ЄКВ з волейболу після домашньої перемоги з рахунком 3:0 (25-13, 25-17, 25-22) над «Драйсма Динамо». У наступному турі турецький клуб зіграє з українським «Прометеєм» з Дніпра або сербським «Партизаном» з Белграда, які мають зустрітися один з одним в четвер увечері. У попередньому матчі, що відбувся минулого четверга, українці здобули перемогу з рахунком 3:0.

«Фенербахче» vs «Драйсма Динамо»

«Фенербахче» розпочав матч-відповідь проти голландської команди у складі Вахіта Емре Саваша, Дражена Лубуріча, Йігіта Гюльмезоглу, Махді Елве Газіані, Діка Куя, Мурата Єніпазара, а також ліберо Хасана Єшилбудака і Канера Денгіна. Господарі впевнено здобули перемогу з рахунком 25:13 у першому сеті. Після перемоги у другому з рахунком 25:17 «Фенербахче» вже забронював собі путівку до наступного раунду. В третьому сеті на кону залишилася лише слава, і господарі майданчика з турецького мегаполісу вчергове здолали суперників, щоб рішуче пройти до наступного етапу Кубка ЄКВ.

У складі переможців відзначився догравальник Йігіт Гюльмезоглу, який набрав 12 очок, а догравальник Яннік Бак був єдиним гравцем, який завершив матч з двозначним результатом, набравши 10 очок за команду з Апелдорна.