Чоловічій Кубок ЄКВ: турецький «Фенербахче» вийшов до 1/8 фіналу
01.12.2023
«Фенербахче»

Чоловіча команда стамбульського «Фенербахче» вийшла до 1/8 фіналу Кубка ЄКВ. Вони компенсували свою поразку з рахунком 2:3 минулого тижня в Інсбруку перемогою з рахунком 3:1 (32-34, 28-26, 25-19, 25-19) над чинними чемпіонами Австрії «Хіпо Тіроль».

«Фенербахче» vs «Хіпо Тіроль»

«Фенербахче» розпочав матч у складі Вахіта Емре Саваша, Дражена Лубуріча, Йігіта Гюльмезоглу, Махді Елве Газіані, Діка Куя, Мурата Єніпазара, а також ліберо Хасана Єшилбудака і Канера Денгіна. Перший сет, що тривав близько 40 хвилин, був неймовірно напруженим, і «Хіпо Тіроль» в підсумку здобув перемогу з рахунком 34:32.

Господарі добре розпочали другий сет і забезпечили собі перевагу в п'ять очок. Однак вони не змогли запобігти позитивній серії свого суперника з 5 поспіль очок, і рахунок зрівнявся (21:21). Останній етап другого сету був наповнений драматизмом, але цього разу Йігіт Гюльмезоглу завершив його на користь «Фенербахче» з рахунком 28:26. У наступних сетах «Фенербахче» вже явно домінував і в обох здобув перемогу з рахунком 25:19, таким чином вигравши матч і пройшовши до наступного етапу змагань, де йому належить зіграти з нідерландським «Драйсма Динамо».

«Ми продемонстрували дуже хороший волейбол, і мені нема на що скаржитися, коли я розмовляю зі своїми гравцями. Аж до середини матчу ми дійсно кидали виклик «Фенербахче». Залишати європейське змагання, звісно, сумно, але відтепер ми зосередимося виключно на національній лізі і Кубку Австрії», - сказав головний тренер «Хіпо Тіроль» Стефан Хртянський.

Другий представник Австрії на Кубку ЄКВ також не зміг домогтися прогресу. Програвши 0:3 на виїзді, віце-чемпіон «Айч Доб» хоробро бився і в підсумку здобув домашню перемогу з рахунком 3:2 (27-25, 19-25, 28-30, 25-17, 20-18), що, тим не менш, означає, що в наступний раунд виходить грецькій «Мілон».