Чоловіча збірна України стала чвертьфіналістом чемпіонату Європи 2023
ukraine

Чемпіонат Європи-2023. Плей-оф. 1\8 фіналу

9 вересня, субота

Португалія – Україна – 0:3 (20:25, 19:25, 22:25)

Стартовий склад збірної України: Плотницький (набрав 15 очок), Синиця (1), Семенюк (9), Щуров (8), Ковальов (11), Тупчій (8), Канаєв (л), Бойко (л). На заміну виходили: Кучер (0).

Головний тренер: Угіс Крастіньш.

Стартовий склад збірної Португалії: Сінфроніо (6), Цветіканін (3), Маркес (1), Феррейра (16), Мартінс (12), Таварес (0), Касас (ліберо). На заміну виходили: Віолас (0), Пінто (0), Перейра (3).

Головний тренер: Мігель Хосе.

Українці вийшли на майданчик зарядженими на перемогу і одразу повели у рахунку (8:5). Наставнику португальців довелося брати перерву аби трохи збити темп гри “синьо-жовтих”. На щастя, наші хлопці на це не зважали, а й далі рухалися вперед (12:8 – 18:10). Комфортна перевага дозволяла українцям ризикувати на подачі, а пасуючому Юрію Синиці спокійно та варіативно асистувати своїм партнерам по команді - 25:20.

Далі ми побачили більш-менш рівну гру (5:5 – 7:7). Португальці намагалися не відпускати українців у рахунку, але ейс Іллі Ковальова та швидкісна гра капітана Олега Плотницького не залишили їм жодного шансу (16:13). У підопічних Угіса Крастіньша виходили все: подачі, блоки, гра у захисті та, звичайно ж, потужні атаки - 25:19.

У третьому сеті українці знову зі стартових хвилин вирвалися вперед завдяки двом блокам та ейсу Юрія Семенюка (3:0). І поступового збільшували свою перевагу (16:11 – 20:13). Португальці лише розводили руками, не розуміючи, що робити з нашими козаками. Зрештою, 25:22 та впевнена перемога у матчі 3-0.

Національна збірна України виходить у чвертьфінал Євроволей 2023! Вітаємо нашу команду!

11 вересня в матчі 1\4 фіналу чемпіонату Європи українські волейболісти зіграють проти збірної Словенії, яка сьогодні перемогла Туреччину (3:2).