Чоловіча збірна України розгромила Іран в другому матчі відбору на Олімпіаду-2024
02.10.2023
ukraine

Відбір на ОІ-2024. Чоловіки

Ріо-де-Жанейро, Бразилія. Група А

2 жовтня (понеділок). Другий тур

Іран – Україна – 0:3 (19:25, 22:25, 17:25)

Стартовий склад збірної України: Полуян (набрав 15 очок), Синиця (3), Семенюк (10), Щуров (3), Ковальов (8), Тупчій (16), Бойко (л), Канаєв (л). На заміну виходили: Кучер (1).

Матч проти Ірану “синьо-жовті” розпочали дуже потужно, а саме з атак Тимофія Полуяна та двох ейсів Василя Тупчія (4:0). До речі, Полуян сьогодні вийшов у стартовому складі національної збірної, замінивши капітана команди Олега Плотницького. І відверто кажучи, завдав купу проблем нашому супернику. Догравальник разом із діагональним Тупчієм завдяки передачам Юрія Синиці були “у вогні” і просто знищили гравців у прийомі на тому боці майданчика. В порівняні зі вчорашнім матчем проти Куби сьогодні у підопічних Угіса Крастіньша виходило абсолютно все: подача, блок та атака. Зрештою, правильний настрій, емоції та відмінна гра стали результатом виграного сету - 25:19.

У другому сеті ситуація повторилася: українці домінували, а іранці весь час були в полі наздоганяючих (18:15). Суперник спробував трохи наблизитися в рахунку (16:18), однак команда Угіса Крастіньша після тайм-ауту зробила ривок, а потім втримала рахунок на свою користь - 25:22.

Третій сет розпочинався з рівної гри (7:7). Але іранці самі віддали українцям три поспіль очки, спрямувавши м’яч далеко за межі майданчика (10:7). Головний тренер Ірану вимушений був взяти перерву, але й після неї паніка на їх стороні майданчика не минула (13:8 – 17:12). В результаті, на щастя українських вболівальників, які дивилися в прямому ефірі пізно вночі, ця партія стала заключною і найбільш розгромною у цій зустрічі - 25:17 та 3:0 на користь України!

“Синьо-жовті” здобули свою першу перемогу в матчі відбору на Олімпійські ігри-2024.

Найрезультавнішим гравцем сьогоднішньої зустрічі став діагональний Василь Тупчій (16 очок).

3 жовтня, о 23:00 за київським часом українці зіграють проти чинних чемпіонів світу - збірної Італії.

Дивіться онлайн-трансляцію матчів відбору на сайті DIVISPORT.TV та на платформах Megogo і Sweet.TV.