Чоловіча збірна України програла Італії в матчі відбору ОІ-2024

Відбір на ОІ-2024. Чоловіки

Ріо-де-Жанейро, Бразилія. Група А

3 жовтня (вівторок). Третій тур

Італія – Україна – 3:0 (25:23, 25:16, 25:16)

Стартовий склад збірної України: Полуян (набрав 11 очок), Синиця (2), Семенюк (8), Щуров (3), Ковальов (6), Тупчій (6), Бойко (л), Канаєв (л). На заміну виходили: Євстратов(0), Кучер (0), Плотницький (0).

Стартовий склад збірної Італії: Джанеллі (набрав 2 очки), Романо (9), Лавіа (10), Мікьєлетто (20), Сангуінетті (3), Галассі (8), Баласо (л). На заміну виходили: Моска (2).

На матч проти чинного чемпіона світу українці вийшли у тому ж складі, що і на минуле протистояння: Полуян-Ковальов, Синиця-Тупчій, Щуров-Семенюк і Канаєв в якості ліберо.

Італійці теж були в оптимальному складі, що одразу продемонстрували на початку матчу. За рахунок трьох поспіль блоків наш суперник вирвався веред (3:6). “Синьо-жовті” до самої кінцівки сету були у ролі наздоганяючих. Але змогли зрівняти рахунок завдяки ейсу Полуяна та шаленій боротьбі за кожний м’яч (22:22). Однак у вирішальний момент досвід волейболістів з Італії дався взнаки - 23:25.

Старт другої партії був рівним (4:4), але апенінці швидко організували собі перевагу (3:7). Підопічні Угіса Крастіньша знову змогли наздогнати іменитого опонента (11:11). Але власні помилки і хороша реалізація атак італійців призвели до їх лідерства (12:17). Далі гра нашої команди лише погіршувалася: помилки на подачі та у прийомі, відсутність блоку та атаки. Зрештою, 16:25 на користь Італії.

Третя партія знову починалася з рівної боротьби (8:8), але колектив Фердинандо ді Джорджі знову спромігся зробити ривок (8:12). Далі перевага італійці лише зростала (10:15). Крапку у сеті та в матчі ейсом поставив Алессандро Мікьєлетто - 16:25 та 0:3.

Він, до речі, став кращим снайпером цієї зустрічі. Мікьєлетто набрав 20 очок.

Найрезультавнішим гравцем у складі української збірної був догравальний Тимофій Полуян (11 очок).

5 жовтня о 02:30 за київським часом українці зіграють проти господарів турніру - збірної Бразилії.

Дивіться онлайн-трансляцію матчів відбору на сайті DIVISPORT.TV та на платформах Megogo і Sweet.TV.