Чоловіча збірна України програла Чехії в матчі Золотої Євроліги-2024
25.05.2024
ukraine

Суперником нашої команди стала збірна Чехії, яка напередодні цієї зустрічі очолювала загальну турнірну таблицю.

Золота Євроліга-2024. Чоловіки. Груповий раунд. Третій матч:

25 травня (субота)

Україна – Чехія – 1:3 (22:25, 25:23, 15:25, 22:25)

Cтартовий склад збірної України: Уривкін (набрав 13 очок), Євстратов (0), Янчук (16), Лубан (7), Семенюк (5), Коваль (2), Пампушко (л), Бойко (0). На заміну виходили: Шаповал Д. (1), Долгополов (0), Дрозд (9), Наложний (0), Кісілюк (4).

Перша партія була за нашими суперниками: чехи одразу вибилися в лідери (2:4), а українці весь стартовий відрізок були у ролі наздоганяючих (17:20). Зрештою, старт поєдинку був за Чехією - 22:25.

У другому сеті українські волейболісти одразу “увійшли в гру” (2:0 – 5:2 – 16:11). Втім, наш суперник продовжував боротися за кожен м’яч і змін зрівняти рахунок (22:22). Проте кінцівку сету краще провели два досвідчені “перші темпи” України Юрій Семенюк та Максим Дрозд - 25:23.

Далі чехи знову захопили лідерство (10:14). Українцям важко було справитися із потужними подачами та атаками збірної Чехії (13:16 – 13:23). Відігратися наші хлопці не змогли - 15:25.

Далі тривала рівна чоловіча боротьба (5:5 – 10:10). Першими брейкові бали змогли здобути волейболісти збірної Чехії. Лукаш Вашина вдало атакував, а його партнери поставили блок (10:12). Українці намагалися зрівняти рахунок, але сьогодні суперник виявився сильнішим - 22:25 та 1-3.

Наступний матч українці проведуть завтра, 26 травня о 19:30 за київським часом. Наша команда зіграє проти збірної Люксембургу.

Дивіться онлайн-трансляції матчів на телеканалі DIVISPORT (доступний на платформах MEGOGO та SWEET.TV), а також — на YouTube.