Чоловіча збірна України поступилася Кубі в першому матчі відбору на ОІ-2024

Відбір на ОІ-2024. Чоловіки

Ріо-де-Жанейро, Бразилія. Група А

1 жовтня (неділя). Перший тур

Куба – Україна – 3:0 (25:16, 25:19, 25:18)

Стартовий склад збірної України: Плотницький (набрав 5 очок), Синиця (1), Семенюк (6), Щуров (3), Ковальов (3), Тупчій (11), Бойко (л), Канаєв (л). На заміну виходили: Полуян (3), Євстратов (1), Кучер (1).

Свій шлях у кваліфікаційному турніру на Олімпійські ігри-2024 українські волейболісти розпочали із матчу проти збірної Куби.

Наш суперник одразу продемонстрував силову та атлетичну гру 3:7), і за рахунок швидких та потужних атак мав суттєву перевагу (5:10). “Не йшла” у “синьо-жовтих” подача та й на блоці суперник показав кращу гру - 16:25.

Другий сет розпочався з низки ейсів від Марлона Янта (0:3). Українці мали кілька вдалих та результативних розіграшів, однак нівелювати подвійну перевагу кубинців все одно не вийшло (6:12). Угіс Крастіньш неодноразово наголошував під час тайм-ауту, що потрібно ризикувати та подавати агресивну подачу. На жаль, у його підопічних не завжди виходило виконати настанову тренера. Зрештою, і ця партія завершилася на користь Куби - 19:25

Третій сет також проходив за сценарієм кубинців (1:4 – 3:10). У Хесуса Еррейри та його партнерів виходили абсолютно все. Натомість у нашої команди, навіть після низки замін, ситуація не покращилася (9:17). Крапку у третьому останньому сеті поставив атакою Давід Гутьєрез - 18:25 та 0:3 на користь збірної Куби.

Завтра, 2 жовтня, о 02:30 за київським часом на українців чекає поєдинок проти збірної Ірану.