Чоловіча збірна України перемогла Румунію на старті Золотої Євроліги-2024
18.05.2024
ukraine

Слідом за жіночою збірною України , чоловіча також здобула перемогу у стартовому матчі Золотої Євроліги-2023.

Золота Євроліга-2024. Чоловіки. Груповий раунд. Перша гра:

18 травня (субота)

Україна – Румунія – 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:19)

Cтартовий склад збірної України: Уривкін (набрав 19 очок), Євстратов (1), Янчук (9), Кісілюк (9), Семенюк (16), Дрозд (3), Пампушко (л), Бойко (0). На заміну виходили: Наложний (4), Лубан (1), Долгополов (0), Рудницький (6), Коваль (0).

Головний тренер: Рауль Лосано.

Першим суперником “синьо-жовтих” на шляху до “Фіналу чотирьох” стала команда Румунії.

В першому сеті підопічні Рауля Лосано заволоділи перевагою (8:4), яку швидко розгубили (9:11). Румуни почали диктувати свій темп гри, а українці все більше помилятися (13:20). Стартову партії на свій рахунок записала Румунія - 20:25.

Перші хвилини другої партії також були за нашими суперниками (4:7 – 9:11). Але Данило Уривкін вчасно подав ейс, а Олександр Наложний заробив бал на блоці (11:11). Далі була рівна боротьба (15:15 – 19:19). І кінцівці холоднокровніше зіграли українці (21:19). На цей раз вони не впустили свій шанс виграти сет - 25:21.

Далі знову точилася рівна боротьба (7:7 – 16:16). Першими брейкові бали заробила збірна Румунії (16:18 – 16:20). Здавалося, ці +4 очки переваги вже неможливо було відіграти (19:23) і сет виграють підопічні Сержіо Станку. Проте українці зробили неймовірний “камбек”, здебільшого завдяки грі Янчука на подачі та в атаці, а також блоку капітана Юрія Семенюка (23:23). Крапку у сеті поставив Уривкін, атакувавши із другої зони - 25:23.

У четвертому сеті знову зав’язалася боротьба (5:5 – 10:10 – 13:13). Все змінилося після ейсу Уривкіна. Команда Рауля Лосано відчула впевненість у своїх діях та вдало атакувала зі всіх зон (17:13). Яскраву крапку у цьому протистоянні поставив одиночним блоком капітан команди Юрій Семенюк - 25:19.

Завтра, 19 травня о 17:00 українські волейболісти зіграють проти збірної Азербайджану, яка напередодні поступилася румунам з “сухим” рахунком (0:3).

Дивіться онлайн-трансляції матчів на телеканалі DIVISPORT (доступний на платформах MEGOGO та SWEET.TV), а також — на YouTube.