Чоловіча збірна України перемогла Північну Македонію у стартовому матчі Євроліги
27.05.2023
ukraine

Золота Євроліга-2023. Груповий етап. Група В

1 тур. Лодзь, Польща (Łódź Sport Arena)

27 травня (субота)

Україна – Північна Македонія – 3:0 (25:21, 25:22, 25:11)

Стартовий склад збірної України: Тупчій, Щитков, Семенюк, Терьоменко, Ковальов, Плотницький, Канаєв (л), Бойко (л). На заміну виходили: Щуров, Полуян.

27 травня у Лодзі чоловіча збірна України провела перший матч в рамках групового етапу Золотої Євроліги 2023. Суперником стала збірна Північної Македонії.

Перші хвилини матчу були за підопічними Угіса Крастіньша (4:2). Вони хоч і помилялися на подачі, але чудово діяли на блоці та в атаці (15:12). Час від часу македонці намагалися наблизитися до українців в рахунку, втім наші волейболісти робили потужний ривок і першими зуміли набрати потрібні 25 очок. Крапку у цьому сеті поставив блокуючий “синьо-жовтих” Дмитро Терьоменко – 25:21.

Друга партія також проходила за сценарієм українців. Вони хоч і мали досить невелику перевагу (7:5), але її було достатньо, щоб ризикувати на подачі. До слова це дало результат – діагональний Василь Тупчій зробив ейс (9:6) чим змусив наставника Македонії Йошко Миленкоскі взяти перерву. Поступово вона принесла результат – македонці зрівняли рахунок (14:14 – 17:17). Провести вдалу кінцівку, на щастя, вдалося саме “козакам”: низка блоків й атак і 25:22 та 2-0 за сетами.

Третя партія стала останньої у цій зустрічі. На потужній подачі капітана “синьо-жовтих” Олега Плотницького наша команда заробила чудову перевагу (8:2). Суперник виглядав розгублено і переломити хід поєдинку йому ніяк не вдавалося (14:5 – 20:10). Зрештою, ні тайм-аути, ні заміни ніяк не вплинули на перебіг третього сету. Треба віддати належне і українським волейболістам вони, маючи подвійну перевагу, ні на мить не розслабилися – 25:11 та 3-0 в результаті.

Наступний матч українці проведуть також у Лодзі. 31 травня о 20:00 наша збірна зіграє проти Хорватії.