Чоловіча збірна України достроково вийшла у "Фінал чотирьох" Золотої Євроліги-2024
31.05.2024
ukraine

31 травня у Польщі чоловіча збірна України зустрічалася із Португалією в рамках п’ятого матчу групового раунду Золотої Євроліги-2024.

Команда Рауля Лосано у напруженому та принциповому матчі перемогла суперника і тепер в активі нашої збірної чотири перемоги, одна поразка, 12 очок та достроковий вихід у “Фінал чотирьох” Золотої Євроліги-2024.

Золота Євроліга-2024. Чоловіки. Груповий раунд. П’ятий матч:

26 травня (п’ятниця)

Португалія – Україна – 1:3 (16:25, 25:17, 22:25, 23:25)

Cтартовий склад збірної України: Уривкін (набрав 8 очок), Євстратов (5), Янчук (13), Кісілюк (11), Семенюк (13), Дрозд (9), Пампушко (л), Бойко (0). На заміну виходили: Наложний (0), Лубан (1), Долгополов (1), Шаповал В. (7), Рудницький (3).

Старт протистояння Україна та Португалії був за “господарями” майданчику. Українські волейболісти контролювали перебіг партії (10:5 – 14:7) та ефективніше діяли в атаці (57% реалізації атак проти 34%). Зрештою, 25:16 та 1-0 на користь України.

Друга партія розпочалася з лідерства португальців (1:6). Команда-суперник виглядала зовсім інакше - вони налагодили свою гру на блоці та в атаці (10:15) і у підсумку виграли сет - 17:25.

Далі на майданчику арени Тарнова тривала боротьба (3:3 – 16:16). Колективи розуміли, що цей відрізок матчу міг стати вирішальним. Кінцівку краще провели саме підопічні Рауля Лосано - 25:22.

Далі Португалія знову перехопила лідерство (4:7 – 8:13). Українські волейболісти все більше помилялися в атаці, чим допомагали супернику здобути ще більше балів (8:15 – 9:17 – 11:19). Здавалося, що португальці переведуть гру на тай-брейк. Проте українці не збиралися здаватися та продовжували боротися за кожен м’яч (17:19). Наполегливість та бійцівський характер наших волейболістів дався взнаки. Діагональний Віктор Шаповал чудово відпрацював на подачі, а Микола Рудницький відмінно зіграв на блоці (20:20). А далі холоднокровно у центрі сітки діяв капітан “синьо-жовтих” Юрій Семенюк - 25:23 та 3-1 у підсумку.

Останній матч групового раунду турніру Україна проведе 2 червня о 21:00, де зіграє проти Бельгії.

Дивіться онлайн-трансляції матчів на телеканалі DIVISPORT (доступний на платформах MEGOGO та SWEET.TV), а також — на YouTube.