Чоловіча збірна Україна завершила груповий раунд Золотої Євроліги поразкою від бельгійців
02.06.2024
ukraine

2 червня чоловіча збірна України з волейболу провела заключний матч в рамках групового етапу Золотої Євроліги-2024.

Для “синьо-жовтих” ця грала не мала ніякого турнірного значення, адже вони вже забезпечили собі місце у “Фіналі чотирьох” турніру.

Золота Євроліга-2024. Чоловіки. Груповий раунд. Шостий матч:

2 червня (неділя)

Україна – Бельгія – 2:3 (20:25, 25:15, 25:21, 25:27, 11:15)

Початок гри вийшов рівним (14:14). Далі українці мали невеличкі проблеми з прийомом, а лідер атаки Ферре Реггерс цим вдало скористався (14:18). Кінцівка партії також була за нашими суперниками - 20:25.

У другому сеті українські волейболісти вийшли вперед завдяки ейсам Віктора Шаповала та Миколи Рудницького (5:2). Подача стала ключовою в цьому відрізку гри: українці подали 5 ейсів, в той час як суперник 0. Зрештою, 25:15 на користь підопічних Рауля Лосано.

На початку третього сету в лідери вирвалися бельгійці (2:6). Проте українці приклали максимум зусиль аби зрівняти рахунок (12:12 – 20:20). У кінцівці знову ключовою стала потужна подача українців, а саме два ейса Дмитра Янчук - 25:21.

Четверта партія також була напруженою. Колетиви демонстрували рівну гру та тримали інтригу до останнього розіграшу (25:25). У кінцівці на блоці двічі поспіль ефективно зіграли волейболісти збірної Бельгії - 25:27.

Тай-брейк також був рівним (4:4). Проте дві атаки українців в аут дозволили суперникам вирватися в лідери (4:6). Зрештою, бельгійці втримали свою перевагу та довели матч до перемоги - 11:15 та 2-3.

Отже, тепер у скарбничці нашої збірної чотири перемоги, дві поразки, 13 очок та третє місце у загальній турнірній таблиці, яке є прохідним для участі у “Фіналі чотирьох” Золотої Євроліги-2024.

До фінальної частини турніру також вийшли Хорватія, Чехія та Естонія.

Фінальні матчі відбудуться 15 та 16 червня у хорватському місті Осієк. У півфіналі збірна України зіграє проти Чехії.

Дивіться онлайн-трансляції матчів на телеканалі DIVISPORT (доступний на платформах MEGOGO та SWEET.TV), а також — на YouTube.