Чоловіча збірна Туреччини забезпечила собі місце у «Фіналі чотирьох» Золотої Євроліги
17.06.2023
Збірна Туреччини

В Золотій Євролізі країни Європи демонструють свою майстерність у волейболі. Сьогоднішнє протистояння між Туреччиною і Данією ще раз показало вражаючий рівень гри цих країн. У підсумку Туреччина здобула заслужену перемогу з рахунком 3:1 (21-25, 25-21, 26-24, 25-19) і вийшла у «Фінал чотирьох» цього змагання.

Туреччина vs Данія

Перший сет завершився неочікувано для всіх, хто вболівав за Туреччину. Збірна цієї країни відразу забезпечила собі перевагу 5-1. Проте досить скоро турецькі волейболісти почали допускати помилки у грі, з занадто сильними подачами і не дуже хорошими блоками. Це дозволило збірній Данії повернути ініціативу і зрівняти рахунок (15-15). Команда Туреччини продовжила допускати помилки, тож невдовзі Данія виграла сет з рахунком 21-25.

Другий сет показав, що Данія дійсно має шанси перемогти і не варто її недооцінювати. Зрештою, країна є переможцем Срібної Євроліги 2021 року. Протягом усього сету збірна Данія не відставала від своїх суперників, і тільки в самому кінці трохи втратила контроль, дозволивши Туреччині виграти з рахунком 25-21.

Дійсно захоплюючим став третій сет. Зробивши по 4 блоки, обидві команди грали досить рівно. Збірна Данії постійно наздоганяла опонентів (16-16, а потім 24-24), але господарі майданчику зуміли заробити вирішальне очко і виграли цей сет з рахунком 26-24.

Останній відрізок цього протистояння видався менш напруженим для Туреччини: їй вдавалося зберігати перевагу в 2-3 очка протягом всього сету, а потім і виграти його з рахунком 25-19.

Зараз ситуація в групі А виглядає наступним чином: Туреччина займає перше місце з 14 очками, Португалія - друге з 7-ма очками, Румунія - третє з 6-ма очками, а останнє місце посідає Данія також з 6-ма очками.