Чоловіча збірна США посіла друге місце у світовому рейтингу
25.07.2023
Збірна США

Японія піднялася на п‘яте.

У той час як чемпіон чоловічої Ліги націй-2023, збірна Польщі, зміцнила свою першу позицію у світовому рейтингу Міжнародної федерації волейболу, команда США, що виборола срібло, піднялася на 2-гу позицію в рейтингу, і наразі знаходиться сходинкою вище, ніж минулого тижня, перед початком фінального етапу. В порівнянні з позицією перед початком змагання півтора місяці тому, американці покращили своє становище на 4 позиції. Бронзовий призер Японія також піднялася в рейтингу і зайняла 5-те місце.

Збірна Польщі

Три перемоги Польщі у фіналі в Гданську принесли їй загалом 17,98 бала (8,01 за перемогу в чвертьфіналі над Бразилією, 3,56 за перемогу в півфіналі над Японією та 6,41 за вирішальну перемогу над США), що покращило її загальний рахунок до 407,74 бала, що є її найвищим показником за останні два роки. Насправді, за цей період Польща лише одного разу подолала позначку в 400 очок, здолавши Бразилію з рахунком 3:2 у півфіналі чемпіонату світу 2022 року у вересні, коли її загальний рахунок досяг 400,47 бала, але вже наступного дня Польща у фіналі програла Італії і втратила декілька балів.

Збірна США

Срібні призери Ліги націй, США, набрали 2,61 бала за перемогу у чвертьфіналі над Францією та 10,30 за перемогу над Італією у півфіналі. Навіть втративши 6,41 бала в матчі за золоту медаль проти Польщі, американці взагалі набрали 6,51 бала, тож наразі вони мають 375,29 бали, що на 16,27 більше, ніж у Італії, яка посідала 2-ге місце минулого тижня, але втратила 10,99 очок під час фіналу в Гданську, що опустило збірну на 3-тє місце.

Збірна Італії

США розпочали цьогорічну кампанію в Лізі націй, знаходячись на 6-му місці, піднялись на 5-те після першого змагального тижня та на 2-ге після другого змагального тижня, але потім опустилися на 3-тє місце після закінчення попереднього етапу, перш ніж повернутися на 2-ге місце після фіналу.

Збірна Японії

Історична бронзова медаль в Лізі націй підняла Японію на 5-те місце в світовому рейтингу, що є найвищим результатом країни з моменту введення нової системи ранжирування. Японія набрала 8,79 бала за те, що обіграла Словенію в чвертьфіналі, і ще 7,53 - за перемогу на тай-брейку над Італією в матчі за бронзові медалі, в той час як через поразку Польщі в півфіналі вона втратила всього 3,56 бала. Нового результату в 327,95 вистачило, щоб обігнати в рейтингу діючого олімпійського чемпіона і торішнього переможця Ліги націй, Францію. Тиждень тому японці займали 6-те місце, а перед початком Ліги націй 2023 вони знаходилися на 7-й сходинці в рейтингу.

Збірна Франції

На відміну від Франції, яка опустилася з 5-го на 6-те місце, троє інших збірних, переможених у чвертьфіналі Ліги націй, зберегли свої позиції у світовому рейтингу, які вони мали до початку фінального етапу: Бразилія залишилася на 4-му місці, Аргентина – на 7-му, а Словенія – на 8-му.