Чоловіча збірна Північної Македонії здолала бельгійців у Золотій Євролізі
01.06.2023
Збірна Північної Македонії

У захоплюючому матчі Золотої Євроліги Північна Македонія продемонструвала надзвичайну завзятість, здобувши заслужену перемогу над Бельгією з рахунком 3:1. Матч розгортався як запекла битва між двома командами, причому обидві сторони демонстрували свою майстерність на майданчику. Однак саме виняткова гра Північної Македонії та непохитна рішучість врешті-решт привели її до перемоги.

Перший сет в основному складався на користь північномакедонців, які дуже добре відкрили матч. Вони лідирували і не дозволяли бельгійцям отримати перевагу у грі. Хоча останні мали багато шансів вийти вперед, вони не домоглися успіху і завершили сет з рахунком 25:21.

Другий сет розпочався краще для бельгійців, які здобули перевагу в п'ять очок. Але через проблеми в грі вони не змогли утримати лідерство: суперники наздогнали і зрівняли рахунок (17-17). В підсумку господарі майданчику переломили хід гри і записали ще один сет на свою користь з рахунком 25-23.

Третій сет, який склався для бельгійців найкращим чином, нарешті, приніс їм довгоочікувану перемогу, але продовжити грати з переможним настроєм в них не вийшло. В підсумку збірна Бельгії програла весь матч з рахунком 3:1.