Чемпіонат MEVZA: у матчі чинних чемпіонів України та Австрії тріумфував “Прометей”
25.01.2023
Прометей

Середньоєвропейська ліга (MEVZA)

Лінц, Австрія. 25 січня

“Лінц-Штег” — СК “Прометей” 0-3 (15:25, 18:25, 14:25)

Чинний чемпіон України СК “Прометей” не залишив жодного шансу австрійській команді “Лінц-Штег”, здолавши її з “сухим” рахунком. Нагадаємо, що поєдинок проходив у рамках чемпіонату MEVZA.

Повівши на старті зустрічі (2:5), українки ще до екватора сету дозволили австрійкам наблизитися на відстань одного пункту — 9:10. Однак наші волейболістки на тому не зупинилися і організували черговий ривок — 10:14.

Наставник господарок Факундо Морандо за короткий проміжок часу взяв два тайм-аути, але вони на хід протистояння жодним чином не вплинули. Не справлялися його гравчині з атаками візаві. До того ж давалася взнаки відважна гра волейболісток “Прометея” в захисті. Звідси й така солідна перевага — 15:25.

Другу партію наші спортсменки розпочали краще, ніж опонентки. Проте відразу відірватися в рахунку їм завадили власні помилки, зокрема, на подачі — 6:7. Далі Вікторія Даньчак, так би мовити, реабілітувалася за всю команду, подавши ейс — 9:12.

У певний момент цифри на табло (11:18) десь розслабили українок, тому що після того вони програли декілька розіграшів поспіль. Іван Петков своєчасно скористався перервою і зрештою повернув дівчат у тонус — 18:25.

На відміну від матчу проти “Браніка”, цього разу “Прометей” оформив перемогу вже в наступному сеті, яка стала для нього третьою в Лізі MEVZA. Щодо самої заключної партії, то події там розвивалися за тим же сценарієм — 14:25.