“Буревісник-ШВСМ” здобув свою першу перемогу в Суперлізі-Дмарт сезону 2023\24, здолавши “Буковину”
11.02.2024
Superleague Dmart

Третій ігровий день розпочинався із матчу ВСК “Буковина” та “Буревісник-ШВСМ”.

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр.

VІІ тур. 11 лютого 2024 року

ВСК “Буковина” – “Буревісник-ШВСМ” – 1:3 (30:32, 25:23, 17:25, 22:25)

Стартовий склад ВСК “Буковина”: Трояновський (набрав 11 очок), Штерик (23), Рябов (5), Тонконог (6), Олексюк (9), Черватюк (8), Патратій (л), Джуль (л). На заміну виходили: Самсонов (0), Щавінський (3), Свиридов (2).

Головний тренер: Володимир Орлов.

Стартовий склад “Буревісник-ШВСМ”: Алєксєєнко (набрав 14 очки), Николайчук (18), Савків (11), Карпенко (10), Копич (4), Горошко (15), Кантур (л), Васильєв (л). На заміну виходили: Горошко (0), Кривий (0), Богуш (0), Березывський (0).

Головний тренер: Роман Носко.

На старті матчу волейболісти з Чернівців почували себе впевнено і одразу вийшли вперед (11:8 – 18:15). Але у кінцівці сіверяни зробили потужний ривок, якого точно не очікував суперник (22:22). Команди вийшли за межі традиційних 25 очок, а сама партія у підсумку тривала 32 хвилини. А завершилася вона ейсом блокуючого “Буревісника” Дениса Карпенка - 32:30.

У другому сеті колективи вели рівну боротьбу (11:11 – 18:18). І все знову вирішувалося у кінцівці, де трохи більше пощастило підопічним Володимира Орлова - 25:23.

Після великої перерви “Буревісник” одразу захопив лідерство (5:2 – 9:3). Підопічні Романа Носка видали непоганий відсоток атаки (58%). Ключовими персонами у цьому сеті стали Максим Николайчук (6 забитих м’ячів із 7 - 86%) та Артем Алєєксєєнко (4 з 7 – 57%). Зрештою, 25:17 на користь Чернігова.

Далі “буковинці” спробували повернутися у гру (8:4). Едуард Штерик із партнерами намагалися втримати зароблену на початку перевагу, однак власні помилки, а краща гра в атаці зі сторони суперника все зруйнували (11:11). Максим Николайчук із передач капітана Дениса Копича знову “феєрив” в атаці (5 забитих м’ячів із 7 – 71%) і тим самим заробив кілька брейкових очок (18:15). Емоції та неймовірна жага до перемоги принесли таку бажану та довгоочікувану першу перемогу у Суперлізі-Дмарт в сезоні 2023-2024. 25:22 та 3-1 для чернігівського колективу.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став догравальний ВСК “Буковини” Едуард Штерик (23 очки).

Приз MVP отримав досвідчений блокуючий “Буревісника-ШВСМ” Максим Николайчук (18 очок - 73% реалізації атак).

superleague dmart

Дивіться онлайн-трансляції матчів Суперліги-Дмарт на каналі DIVISPORT на YouTube або платформах Megogo та Sweet.TV.