“Буковина” здобула впевнену перемогу над “Буревісником” в матчі 2-го туру плей-аут Суперліги-Дмарт
19.04.2024
Superleague Dmart

19 квітня на арені ПВЛУ поновилися матчі раунду плей-аут чоловічої Суперліги-Дмарт.

Спочатку в очному протистоянні зустрілися ВСК “Буковина” та “Буревісник-ШВСМ”.

Суперліга-Дмарт 2023-2024. Чоловіки. Плей-аут. Другий тур:

19 квітня (п’ятниця)

ВСК “Буковина” – “Буревісник-ШВСМ” – 3:0 (25:16, 25:22, 25:19)

Стартовий склад ВСК “Буковина”: Олексюк (набрав 13 очок), Штерик (11), Рябов (2), Клепко (3), Трояновський (1), Челеняк (13), Патратій (л), Джуль (л). На заміну виходили: Свиридов (3), Черватюк (2), Щавінський (1).

Головний тренер: Володимир Орлов.

Стартовий склад “Буревісник-ШВСМ”: Алєксєєнко (набрав 13 очок), Николайчук (6), Савків (7), Карпенко (1), Копич (1), Цирулік (1), Кантур (л), Кривий (л). На заміну виходили: Богуш (8), Березівський (1), Ситник (0), Васильєв (2), Кушнірюк (1).

Головний тренер: Роман Носко.

З перших хвилин матчу на майданчику домінували господарі. Буковинці вправно діяли на блоці (3:1 – 10:6 – 13:6) і саме цей ігровий елемент став ключовим у стартовому сеті. Команда Володимира Орлова поставила 4 блоки, в той час як її суперник - 0. Також чернівчани добре відіграли “першим темпом” завдяки Георгію Клепку та Андрію Челенюку, який і завершив перший сет - 25:16.

Другий сет вийшов рівним. “Буревісник” пристосувався до темпу гри, а його головні бомбардири Ярослав Богуш та Артем Алєксєєнко розім’ялися та почали приносити бали своєму колективу (8:8 – 15:15). Однак три власні помилки сіверян допомогли “Буковині” вибитися в лідери (18:15). “Буревісник” змін зрівняти рахунок на табло (22:22). Проте потужна атака Тараса Олексюка, помилка при передачі Дениса Копича та помилка його партнерів при розташуванні і “Буковина” записала до свого активу ще один переможний сет - 25:22.

Після 10-хвилинної перерви ситуація на майданчику ніяк не змінилася. Буковинці впевнено лідирували  завдяки блоку та двом атака Челеняка та удару Олексюка (4:1). “Буревісник” спробував скоротити відставання (6:6 – 9:9). Однак розвинути свій успіх і вибитися вперед їм не судилося. Сьогодні чернівчани виглядали сильнішими у всіх ігрових елементах - 25:19 та 3-0 у підсумку.

Приз MVP отримав нападник “Буковини” Андрій Челеняк.

superleague dmart

20 квітня о 12:00 “Буревісник-ШВСМ” зіграє проти ВК “МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос”, а 21 квітня о 12:00 з вінничанами зустрінеться “Буковина”.

Дивіться онлайн-трансляції матчів Суперліги-Дмарт на каналі DIVISPORT на YouTube або платформах Megogo та Sweet.TV.