“Буковина” взяла реванш у “МХП” у перенесеному матчі 5-го туру Суперліги-Дмарт
12.11.2023
Superleague Dmart

У ще одному перенесеному матчі п’ятого туру Суперліги-Дмарт зустрілися ВК “МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос” та ВСК “Буковина”. Їх зустріч три тижні тому завершилася на користь колективу з Вінниці (1:3).

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр.

V тур. 12 листопада 2023 року

ВК “МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос” – ВСК “Буковина” – 1:3 (25:22, 21:25, 16:25, 21:25)

Стартовий склад ВК “МХП-Ладижин”: Лук’янець (набрав 12 очок), Скорбатюк (0), Ратушняк (10), Гуршал (6), Якушенко (15), Чабан (5), Фудар (л). На заміну виходили: Гончарук В. (4), Іващенко (1).

Тренер: Кирило Передрій.

Стартовий склад ВСК “Буковина”: Томілін (набрав 17 очок), Штерик (15), Рябов (4), Клепко (6), Олексюк (9), Челеняк (8), Патратій (л), Джуль (л). На заміну виходили: Щавінський (0), Тонконог (1), Трояновський (0).

Головний тренер: Володимир Орлов.

Старт був за командою Кирила Передрія (5:1). Їхні емоції та налаштування на гру виглядали кращими, аніж у буковинців (14:8 – 17:14). Майже у кінцівці гра вирівнялася. Догравальний “Буковини” Едуард Штерик ейсом зрівняв рахунок (20:20), однак далі його партнери припустилися низки помилок, які стали вирішальними - 22:25 на користь “МХП”.

Друга партія супроводжувалася великою кількістю неподач зі сторони обох колективів (7:7 – 17:17). Цього разу все також вирішувалася у кінцівці. Більше їх було у вінничан. 25:21 і “Буковина” зрівняла рахунок.

Після 10 хвилин перерви чернівчани ніби лише розпочали матч. Потужні атаки пайпом від капітана Олександра Томіліна, перший темп від Георгія Клепка (16:10) і все це завдяки якісним передачам Сергія Рябова та чудової роботи в прийомі від Вадима Патратія та Микола Джуля. В результаті, впевнено виграний ще один сет - 25:16.

У четвертій партії тривала рівна боротьба (11:11). Вінничани класно зіграли на блоці і вирвалися трохи вперед (16:13). А далі помилки в атаці Михайла Якушенка знову встановили на табло рівний рахунок (17:17). У вінничан почало “все сипатися з рук”, натомість чернівчани ринулися до свого реваншу - 25:21 та 3-1.

MVP матчу визнано пасуючого буковинців Сергія Рябова.