18.11.2023
Superleague Dmart

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр.

ІІ тур. 18 листопада 2023 року

ВСК “Буковина” – ВК “Решетилівка-Барком-Кажани” – 3:1 (25:19, 23:25, 25:17, 29:27)

Стартовий склад ВСК “Буковина”: Томілін (набрав 11 очок), Штерик (19), Рябов (4), Клепко (10), Олексюк (13), Челеняк (16), Патратій (л), Джуль (л). На заміну виходили: Трояновський (2), Тонконог (0).

Головний тренер: Володимир Орлов.

Стартовий склад ВК “Решетилівка-Барком-Кажани”: Шаврак (набрав 16 очок), Курлапов (17), Поліщук (3), Тищенко (4), Осипенко (4), Грюк (9), Бойко (л), Яковлєв (л). На заміну виходили: Дрофа (6), Залізко (0).

Головний тренер: Сергій Соснін.

Один з найцікавіших матчів другого туру Суперліги-Дмарт розпочався з домінування чернівецького колективу (5:0). Як і зазначав на передматчевій прес-конференції ліберо ВСК “Буковина” Вадим Патратій вони будуть намагатися грати “свою гру”. Так і вийшло. У буковинців виділявся Тарас Олексюк, який забив 5 з 8 атак та вцілому вони зробили меншу кількість помилок. 25:19 - на користь чернівчан.

Зміна сторін майданчику змінила і лідера. Полтавчани повели у рахунку (2:0). Але це тривало не довго і далі зав’язалася цікава та напружена боротьба за кожен м’яч (5:5 – 13:13). Розв'язка, як і буває у більшості випадків, сталася у кінцівці. Трохи більше пощастило “Решетилівці” - 25:23.

Після 10 хвилин перерви команда Сергія Сосніна знову повела у рахунку (2:0 – 9:6), але знову їх лідерство було короткостроковим. Подача пасуючого “Буковини” Сергія Рябова внесла певні зміни у гру (9:9). Нападники Тарас Олексюк та Едуард Штерик реалізували більшість атак (15:11), а ейс Георгія Клепка та загалом його досить складна для прийому подача вирішили долю партії (17:11). Зрештою, 25:17 на користь колективу з Чернівців.

А четвертий сет найвидовищнішим у цьому матчі. Рівний рахунок тримався майже всю партії (6:6 – 18:18). У кінцівці полтавчанам вдалося вийти вперед (23:20). Команда Сергія Сосніна навіть мала сет-бол (24:21). Однак чернівчани, як після матчу зазначив Едуард Штерик, “показали свої зуби”. Вони виграли три поспіль розіграші (24:24), а далі на куражі вирвали триочкову перемогу - 29:27

Приз MVP отримав догравальник ВСК “Буковина” Едуард Штерик.