«Будва» відсвяткувала шостий поспіль титул чемпіона Чорногорії
27.04.2024
«Будва»

Гравці волейбольної команди «Будва» шостий сезон поспіль стають чемпіонами національної ліги Чорногорії серед чоловіків. Як і минулого року, команда з Будви завершила сезон перемогою з рахунком 3:1 (25-13, 28-26, 23-25, 25-18) над клубом «Будучност» у фінальній серії, закріпивши свій тріумф у другому матчі, який відбувся в столиці країни Подгориці. Вигравши серію з рахунком 3:1, як і в попередньому сезоні і в сезоні 2020-2021 років, «Будва» вшосте поспіль завоювала титул чемпіона в Суперлізі Чорногорії, в той час як «Будучност» зазнала четвертої поспіль поразки у фіналі.

«Будва» vs «Будучност»

Перший сет був легким для «Будви», яка набрала чимало очок завдяки помилкам господарів, але наступні три виявилися більш захоплюючими. Поразка на старті з розгромним рахунком 13:25 не збила з пантелику господарів, які у наступних сетах зіграли значно краще і створили гідну конкуренцію досвідченій команді Мілана Бошковича.

«Будва»

«Будучност» блискуче розпочала другий сет, грала значно впевненіше, а після фантастичного блокування 15-річного Вука Станоєвича і атакуючого удару Стефана Радевича «синьо-білі» вже мали перевагу у 5 очок – 18:13. Тоді Мілан Бошкович попросив тайм-аут і «розбудив» свою команду. Гості зменшили відставання, зрівняли рахунок (23:23), а потім здобули сет-пойнт, для реалізації якого їм довелося докласти чимало зусиль. Блискучі дуелі на сітці призвели до видовищного завершення сету, в якому «Будва» показала, що вона все ж таки більш досвідчена команда, і з рахунком 28:26 вийшла вперед у матчі 2:0.

«Будва»

Третій сет також був захоплюючим та знову добре розпочався для «Будучності», яка змогла впоратися з суперником, що намагався завершити матч чистою перемогою. На початку господарі отримали перевагу в три очки, яка залишалася стабільною до самого кінця сету. Незважаючи на відставання, «Будві» вдалося вирівняти ситуацію, але гравці Деяна Радича діяли впевнено і завершили сет з рахунком 25:23 скоротивши відставання до 2:1.

«Будучност»

Цей сет виявився останнім виграним «Будучністю» у сезоні, оскільки наступний став повторенням першого: на старті набравши перевагу в п'ять очок, «Будва» збільшила її до 7 і утримувала на цьому рівні, завершивши матч з рахунком 25:18.

Досвідчені гравці «Будви» стали ключовим фактором у четвертому матчі фіналу плей-оф. Діагональний Александар Мініч набрав 22 очки, догравальник Бальша Радунович - 19, догравальник Беньямін Хаджисаліхович-13 очок, також двозначну кількість очок мав центральний блокуючий Іван Єчмениця з 10. У «Будучності» в останньому матчі сезону Йован Деліч набрав 16 очок, а капітан Нікола Радович і Стефан Радевич по 11.

«Будва»

Трофей переможців Суперліги вручив капітану «Будви» Бальші Радуновичу президент Федерації волейболу Чорногорії Цветко Пайкович. Золоті медалі гравцям і тренерському штабу «Будви» вручили генеральний секретар ФВЧ Іван Бошкович та виконуючий обов'язки секретаря столичного секретаріату у справах спорту Мілош Антич.

Срібні медалі гравцям і членам тренерського штабу волейбольного клубу «Будучност» вручили директор змагань Нікола Пешчіч і президент ОК «Будучност» Нікола Раковіч.

«Будучност»

Суддівський дует, який відповідав за проведення останнього туру чемпіонської серії, Слободана Ковачевича і Соню Симоновську, а також спостерігача Анку Іванович також нагородив медалями Цветко Пайкович.