Бельгія обіграла Швецію і очолила групу в Золотій Євролізі
04.06.2023
Бельгія vs Швеція

Обидві жіночі волейбольні команди – Бельгія і Швеція - провели перший сет в напруженій боротьбі, не відпускаючи один одного навіть на пару очок. Тільки в кінці першого відрізка бельгійкам вдалося вийти вперед і завершити сет з рахунком 25:22.

Другий сет шведська збірна почала не дуже впевнено, пропустивши суперниць вперед на кілька очок. Досить скоро атака шведок розвалилася, так як вони довгий час не могли переступити межу в 7 очок, коли на рахунку бельгійок було вже 19. У цьому відрізку волейболістки з Бельгії зробили 7 ейсів проти 0 у шведок. Результат цього сету вже було досить складно змінити, тому збірна Бельгії спокійно довела справу до кінця, і команди пішли на перерву.

У наступному сеті на початку збірна Швеції змогла зайняти лідируючу позицію, хоча і ненадовго, але її гравчині змогли вийти в лідери, тим самим показавши, що третій сет не так легко дасться суперницям. Так і сталося - маленькими кроками, не відпускаючи своїх бельгійок, вони дісталися до 20 очок, і в підсумку збірна Швеції виграла з рахунком 25:20.

Давши слабину в попередньому сеті, бельгійська команда вже не дозволяла собі розслаблятися в четвертому періоді. Досить швидко її гравчині подвоїли свою перевагу: в той час як шведки лише подолали рубіж в 11 очок, Бельгія набрала 20. Таким чином, матч завершився в чотирьох сетах із загальним рахунком 3:1.