“Житичі-Полісся” зробили ще один крок до бронзових нагород Суперліги-Дмарт
06.04.2024
Zhytychi

Другий матч у серії за бронзові нагороди чоловічої Суперліги-Дмарт відбувся у Чернівцях 6 квітня. Першу гру виграли волейболісти ВК “Житичі-Полісся” (3:0).

Суперліга-Дмарт 2023-2024. Чоловіки. Матчі за “бронзу”. Друга гра:

6 квітня (субота)

ВК “Житичі-Полісся” – ВСК “Юридична академія” – 3:1 (25:19, 25:20, 18:25, 25:20)

Рахунок у серії: 2-0.

Стартовий склад ВК “Житичі-Полісся”: Шаповал (набрав 21 очко), Бабіч (3), Віліманович (6), Рудницький (4), Лубан (7), Дідович (17), Хваста (л), Яблонський (л). На заміну виходили: Ройнік (0), Куранов (0).

Головний тренер: Сергій Терейковський.

Стартовий склад ВСК “Юридична академія”: Татаренко (набрав 11 очок), Сухінін (5), Стеблецький (3), Арбузов (15), Федосєєв (4), Антоненко (9), Переходнюк (л), Борисов (л). На заміну виходили: Степовий (10), Ковальов (0), Плотнік (0).

Головний тренер: Сергій Коваленко.

Старт сьогоднішнього двобою був за житомирськими гравцями. Вони досить вправно грали у захисті, що дозволило одразу заволодіти суттєвою перевагою (6:2). Гра трохи вирівнялась ближче до кінцівки сету (19:18). Однак далі телеглядачі, вболівальники та й самі команди побачили дежавю. Діагональний Віктор Шаповал знову своєю надпотужною подачею вирішив долю цієї партії (22:18). Зрештою, 25:19 та 1-0 для “Житичів”.

Другий сет хоч і починався з рівної боротьби (5:4). Проте житомиряни чудово грали на блоці (13:7) та у захисті (19:13). Натомість “юристи” припускалися власних помилок, а в ключові моменти не могли “добити” м’яч. Далі їх емоції та кураж зовсім згасли, а колектив Сергія Терейковського продовжував лідирувати та виграв другу партію поспіль - 25:20.

Як це часто буває, велика перерва змінила хід подій. Харків’яни підключили блок (8:6 – 11:7). І на куражі і завдяки командній грі змогли тримати дистанцію від суперника (23:18). Данило Федосєєв подав ейс, а Богдан Татаренко “прикрив” свого візаві на блоці - 25:18.

Наступний відрізок матчу також розпочинався із лідерства “Юракадемії” (9:6). Житомиряни не могли організувати атаку після подач Микити Арбузова, а “юристи” проводили хороші контратаки. Проте в один момент вони просто розгубили свою перевагу (10:10). А на подачі сербського пасуючого Андрія Вілімановича “Житичі” змогли вийти вперед (13:10). Ще раз переломити перебіг матчу харківським волейболістам не вдалося. А Житомиру вистачило цих +3 аби виграти партію. Крапка у матчі поставив ніхто інший як Віктор Шаповал та його черговий ейс - 25:20 та матч 3-1.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став діагональний житомирян Віктор Шаповал (21 поінт).

Приз MVP отримав боснійський нападник “Житичів” Ален Дідович.

alen didovich

Отже, “Житичі-Полісся” лідирують у “бронзовій” серії з рахунком 2-0. Третій матч відбудеться 11 квітня.

Нагадаємо, що матчі за “бронзу” триватимуть до трьох перемог однієї з команд.

Дивіться онлайн-трансляції матчів Суперліги-Дмарт на каналі DIVISPORT на YouTube або платформах Megogo та Sweet.TV.