Перейти до основного вмісту
ПРОФЕСІОНАЛЬНА ВОЛЕЙБОЛЬНА
ЛІГА УКРАЇНИ
Новини
Змагання
Суперліга Дмарт
Жінки
Чоловіки
Кубок України
Жінки
Чоловіки
Суперкубок УКРАЇНИ
Жінки
Чоловіки
Галерея
Відео
ТБ
Про нас
Документи
Партнери
Контакти
Новини
Турнирна таблиця
Розклад ігор
Відео
Галерея
Документи
Про нас
Партнери
Контакти
UA
EN
Новини
Змагання
Суперліга Дмарт
Жінки
Чоловіки
Кубок України
Жінки
Чоловіки
Суперкубок УКРАЇНИ
Жінки
Чоловіки
Галерея
Відео
ТБ
Про нас
Документи
Партнери
Контакти
Новини
Турнирна таблиця
Розклад ігор
Відео
Галерея
Документи
Про нас
Партнери
Контакти
Рядок навіґації
Головна
2.02.2023 ВК «Житичі-Полісся» - ВК «Решетилівка»
2.02.2023 ВК «Житичі-Полісся» - ВК «Решетилівка»
НАЗАД ДО ГАЛЕРЕЙ
Результати ігор
СУПЕРЛІГА Жінки
19 кві
-
11:30
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 0
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
18 кві
-
19:00
СК "Балта" м. Балта
0 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
18 кві
-
16:00
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
3 - 2
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
17 кві
-
18:00
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 1
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
14 кві
-
12:00
СК "Балта" м. Балта
1 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
13 кві
-
16:30
ВК "Буковинка" м. Чернівці
3 - 1
СК "Балта" м. Балта
6 кві
-
18:00
СК "Прометей" м. Дніпро
3 - 0
"АЛАНТА" м. Дніпро
5 кві
-
14:00
"АЛАНТА" м. Дніпро
0 - 3
СК "Прометей" м. Дніпро
СУПЕРЛІГА Чоловіки
21 кві
-
12:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
2 - 3
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
20 кві
-
17:00
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
3 - 0
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
20 кві
-
12:00
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
3 - 1
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
19 кві
-
19:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
3 - 0
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
14 кві
-
16:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
3 - 2
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок
14 кві
-
12:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
0 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
13 кві
-
18:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
2 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
12 кві
-
19:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
2 - 3
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок