Євро-2024 (U-20): збірна Італії здолала Польщу та вийшла до півфіналу
13.08.2024
Збірна Італії U20

Після перемоги минулої суботи над господарками турніру, ірландками, цього вечора в Дубліні, де проходять поєдинки другої групи, дівоча збірна Італії під керівництвом Гаетано Гальярді знову тріумфувала. У матчі шостого туру чемпіонату Європи з волейболу до 20 років італійки здолали команду Польщі з рахунком 3-2 (25-23, 27-25, 23-25, 23-25, 15-9). Таким чином вони забезпечили собі шосту поспіль перемогу та, що найважливіше, вихід у півфінал.

Польща vs Італія

Збірна Польщі є однією з команд, які вважаються головними претендентами на здобуття медалей, і до цього вечора вона дійшла з максимальною кількістю очок, поступаючись лише італійській команді. Протягом тривалих сетів, особливо в перших двох, італійки домінували, продемонструвавши чудову гру. У наступних партіях вони дозволили суперницям відігратися (2-2), але добре впоралися з грою на тай-брейку, вигравши його з рахунком 15-9. Це гарантує італійській збірній потрапляння до четвірки найкращих команд.

Найбільш результативною в матчі стала італійська діагональна Меріт Адігве з 25 очками, також відзначилися Ніколь Пьомбоні (20 очок), Марія Тереза Боссо (17) та Лінда Манфредіні (16).

У складі польської команди найбільшу кількість очок набрала Майя Малиновська (18), тоді як Агата Мілевська відзначилася шістьма блоками і фінішувала з 13 очками.

Останній матч групового етапу Італія проведе завтра о 19:30 проти Фінляндії, яка наразі посідає четверте місце (9 очок, 3 перемоги, 3 поразки). Польща завтра гратиме о 22:00. Її суперницею стане збірна Ірландії, яка не виграла жодного з шести матчів та навіть жодного сету і залишається на останній сходинці таблиці.