Італія здолала Чехію у першому поєдинку Євро-2024 (U-20) у Дубліні
05.08.2024
Збірна Італії U20

Італійки здобули перемогу в дебютному матчі у Дубліні, вдало розпочавши чемпіонат Європи-2024 серед дівчат молодше 20 років.

Збірна Італії здолала збірну Чехії з рахунком 3-0 (25-21, 25-19, 25-19). Еспозіто та її партнерки по команді від самого старту виглядали сконцентрованими, і після початкової фази гри почали здобувати очки. Найкращими бомбардирками матчу стали Пьомбоні та Манфредіні, які набрали по 14 очок. У Чехії двозначного показника досягла лише Смолкова (10 очок).

Італія vs Чехія

Перший сет розпочався з того, що підопічні тренера Гаетано Гальярді, подолавши емоції перших хвилин, взяли ситуацію під контроль і керували грою з середини партії (16-14, 21-18). У фінальній фазі сету серія хороших атак дозволила італійкам завершити його на свою користь (25-21).

Початок другого сету характеризувався певною рівновагою. З часом чеські дівчата почали все більше контролювали гру, накопичивши неабияку перевагу (7:11). Однак у середині сету італійки повернулися до гри, і, зрівнявши рахунок (13-13), продовжили тиснути на суперниць (19-13). Чехія відстала і врешті-решт вдала атака Адігве принесла італійкам перемогу (25-19).

Третій і останній сет продовжився за сценарієм перших двох: Італія вела в рахунку (14-11) і контролювала матч до фінального свистка (25-19), що ознаменував завершення зустрічі впевненою перемогою.

Команда Гальярді знову вийде на корт завтра, 6 серпня, о 14.30 (за київським часом), щоб зустрітися з Португалією у другому матчі чемпіонату Європи до 20 років.