Збірна України U-18 поступилася Польщі у стартовому матчі Євро-2024
10.07.2024
ukraine

Стартовий поєдинок для “синьо-жовтих” вийшов не дуже успішним.

Звичайно, не слід забувати що сьогоднішній суперник - збірна Польщі - одна з найсильніших команд на цьому турнірі.

Чемпіонат Європи-2024. Юнаки. U-18. Груповий раунд. Група І:

10 липня (середа)

Україна – Польща – 0:3 (12:25, 14:25, 12:25)

Польські волейболісти вже зі стартових хвилин захопили лідерство (3:7 – 6:14). Та з кожним розіграшом набиралися впевненості у власних діях та, зрештою, швидко завершили перший сет на свою користь - 12:25.

У другому сеті українці лідирували деякий час (6:4), але трохи згодом поляки зрівняли рахунок (8:8), а ще через декілька хвилин вибилися в лідери (11:16). Ліквідувати відставання українці не змогли - 14:25.

У третьому сеті ситуація не змінилася і польські волейболісти знову виявилися сильнішими - 12:25.

Завтра, 11 липня, у четвер о 17:00 українці зіграють проти збірної Болгарія, яка є господарем Євро-2024.