Золота Євроліга: Швеція здобула важливу перемогу
25.05.2024
Збірна Швеції

Ізабель Хок і її шведська команда відмінно впоралися зі своїм завданням у матчі проти Азербайджану жіночої Золотої Євроліги з волейболу 2024 року. Шведки обіграли своїх суботніх суперниць з рахунком 3:0 (25-19, 25-19, 25-19), здобувши другу перемогу на змаганнях перед важливим недільним матчем проти Румунії.

Швеція vs Азербайджан

Шведкам знадобилося рівно 83 хвилини, щоб досягти позитивного результату, продемонструвавши домінування у всіх трьох сетах.

Волейболістки під керівництвом Чезаре Бреголі впевнено діяли з лінії подачі, реалізувавши шість ейсів (проти двох), а також продемонстрували хороші результати в атаці (45 успішних проти 30, 42% результативності проти 28%). Азербайджанки найкраще проявили себе у блокуванні (шість), але навіть в цьому елементі лідирувала шведська команда, яка записала на свій рахунок цілих вісім блоків. Втім, шведки дозволили суперницям набрати більше очок на власних помилках: 16 проти 13.

Ізабель Хок стала найкращою бомбардиркою з 16 очками (39% реалізації в атаці), в той час як її сестра Анна фінішувала з 15 очками (48% в атаці).

У складі збірної Азербайджану кращою бомбардиркою стала Анастасія Мерцалова, яка набрала 11 очок (33% реалізації в атаці).

Початок першого сету задав тон майбутній захоплюючій грі, оскільки жодній з команд не вдавалося вирватися вперед (8:8). Незважаючи на спроби шведок збільшити дистанцію від суперниць (13:10), азербайджанки дихали їм в потилицю (17:17). З виходом на подачу Анни Хок Швеція змогла взяти ситуацію під свій контроль (22:17) і врешті-решт здобути перемогу.

Обидві команди йшли пліч-о-пліч також і в другому сеті (14:14), але, наближаючись до його вирішальних моментів, шведська збірна продемонструвала концентрацію і наблизилася до перемоги завдяки чудовій командній грі.

У третьому сеті шведські волейболістки вийшли вперед (8:4) і вже не втрачали перевагу (15:10). Азербайджанки спробували зрівняти рахунок, але було вже занадто пізно.

«Сьогодні ми здобули важливу перемогу. Це не найкращий наш виступ, нам потрібно попрацювати і дещо виправити, але це три очки. Завтрашній матч з Румунією буде складним, нам потрібно тримати високий рівень подачі - сьогодні ми добре впоралися з цим елементом», - зазначив головний тренер збірної Швеції Чезаре Бреголі.