Золота Євроліга: Непереможені команди зіткнуться віч-на-віч на 2-му тижні змагань серед чоловіків
23.05.2024
Збірна Чехії

Дві з чотирьох команд, які не зазнали жодної поразки після першого тижня Золотої Євроліги з волейболу серед чоловіків, можуть побити свій рекорд, коли вони зійдуться віч-на-віч на другому тижні, а змагання досягнуть половини шляху.

Поки що лише Чехія не програла ані сету, обігравши в Струміце Естонію та Північну Македонію з рахунком 3:0, і тепер чехи вирушать до Люксембургу, де зустрінуться з господарями турніру та Україною.

Збірна України

Україна, яка стала переможницею в 2017 році і посіла друге місце в 2021 і 2023 роках, також є однією з непереможних команд на даний момент в турнірі, здолавши Румунію (3:1) і Азербайджан (3:1), але це випробування дійсно покаже, на що здатні обидві команди, які полюють на місце у «фіналі чотирьох».

Збірна Хорватії

За турніром №7, який повинен відбутися в румунському місті Римніку-Вилча, також варто поспостерігати, особливо враховуючи, що в ньому зійдуться дві непереможні команди - Хорватія та Португалія. Оскільки Хорватія в цьому сезоні приймає «фінал чотирьох», вона перебуває під тиском, програвши вже два сети, по одному в матчах з Фінляндією та Бельгією.

Збірна Португалії

Португалія, до того ж, має в складі найкращого бомбардира турніру на даний момент Алешандре Феррейру, який відмінно проявив себе в перших двох матчах, набравши 44 очки. Друге місце в рейтингу посідає бельгієць Ферре Реджерс (38 очок), третє -  хорват Петар Дірліч (37 очок).

Збірна Румунії

Але Румунія, яка стала несподіванкою на чемпіонаті Європи з волейболу серед чоловіків 2023 року, дійшовши до чвертьфіналу та фінішувавши на сьомому місці, що стало її найкращим результатом з 1979 року, здобувши одну перемогу та зазнавши однієї поразки за перший тиждень, на другому спробує максимально використати перевагу команди-господарки.

Збірна Фінляндії

Оскільки дві з чотирьох непереможених збірних цього тижня зазнають першої поразки, такі команди, як Іспанія, Фінляндія чи Естонія, які на даний момент мають по одній перемозі та одній поразці, спробують поборотися за місце в першій четвірці.

Збірна Іспанії

Усі три команди беруть участь у турнірі № 6, який відбудеться в іспанському Хіхоні, і який вирішить їхнє майбутнє у змаганнях, оскільки одна поразка, безумовно, зменшить їхні шанси потрапити до четвірки найсильніших.

Збірна Бельгії

Турнір №8, який пройде в бельгійському Беверені, стане останнім шансом для трьох команд-учасниць, кожна з яких зазнала по дві поразки в перших двох матчах. І якщо Бельгія та Північна Македонія виграли по одному сету у своїх перших матчах, Азербайджан двічі програв з рахунком 0:3.

Збірна Ісландії

У чоловічій Срібній Євролізі 2024 року дебютує збірна Австрії, в той час як Ізраїль не візьме участі у другому турнірі, який пройде в Копавогурі, на Фарерських островах. Господарі прагнуть здобути свою першу перемогу після двох поразок, тоді як Ісландія, яка наразі здобула одну перемогу та зазнала однієї поразки, намагатиметься покращити свій результат.