Кубок виклику: «Вісбаден» готується знову здивувати «Ігор Горгондзола»
07.02.2024
«Вісбаден»

Гравчині, тренерський штаб і вболівальники «Вісбадена» в даний час переживають бурю емоцій. За поразкою (1:3) від «Ігор Горгондзола» в першому матчі півфіналу Кубка виклику з волейболу ЄКВ минулої середи послідувала невтішна поразка (1:3) від «Зюля» в суботу. Це означає, що «Вісбадену» доведеться виступати в більш незручній групі B в проміжному раунді німецької Бундесліги. Цього змінити не можна, але міжнародна арена цілком може надати додатковий заряд енергії. Коли в середу (7 лютого, о 20:30) видатна італійська команда приїде до Вісбадена на матч-відповідь, у господарок буде шанс прокласти собі шлях до Європи, якщо команді вдасться продемонструвати стабільну гру, користуючись перевагою домашнього майданчику і підтримкою своїх вболівальників.

«Ігор Горгондзола» vs «Вісбаден»

«Ми вже ставили перед собою мету поборотися з «Горгондзолою» в першому матчі. Нам вдавалося робити це на довгих відрізках, що, безумовно, здивувало наших суперників. Звісно, ми скористаємося цими знаннями в матчі-відповіді. Подивимося, чи відкриють вони нам двері знову. Але цього разу нам доведеться проявити себе з кращого боку. Ми знову починаємо з позиції аутсайдера, але кажуть, що ми також підносимо сюрпризи.... У будь-якому випадку, ми дійсно з нетерпінням чекаємо можливості знову битися з такою командою», - зазначив тренер ВК «Вісбаден» Крістіан Соссенхаймер.

Щоб вийти у фінал Кубка виклику ЄКВ, «Вісбаден» спочатку має обіграти «Горгондзолу» з рахунком 3:0 або 3:1, а потім зіграти вирішальний «Золотий сет». Німкені довели, що вони можуть це зробити в матчі проти стамбульського «Галатасарая», коли в грудні минулого року вибили туркень з боротьби на їхній домашній арені після 145 хвилин бурхливого матчу, який увійшов в історію клубу як «перемога десятиліття». Після цього у чвертьфіналі зазнав поразки ще один всесвітньо відомий клуб - грецький «ПАОК».

У першому півфінальному матчі в Новарі німкені особливо здивували в першому сеті. Перш ніж впевнені в собі італійські фаворитки змогли знайти свій ритм, гості виграли з рахунком 25:21. Італійські вболівальники вже були готові до того, що їхня команда програє і наступний сет, оскільки волейболістки з Новари поступалися з рахунком 14:22. Однак саме тоді все змінилося: «Вісбаден» втратив контроль над грою, а «Горгондзола» набирала очко за очком і в підсумку виграла сет з рахунком 30:28.

Після цієї невдачі німкені досить легко поступилися в третьому сеті 17:25. Догравальниця Таня Гроссер забезпечила своїй команді перевагу 19:15 в четвертому сеті, але волейболістки «Вісбадена» знову втратила самовладання. Зрештою, послідовність і якість колишніх переможців Ліги чемпіонів взяли верх. Тим не менш, «Вісбаден» змусив італійок понервувати і тепер шукає рішення, щоб знову здивувати іменитих суперниць, які мають у складі таких елітних гравчинь, як діагональна Віта Акімова і центральна блокуюча Сара Боніфачо. У першому матчі ці дві волейболістки набрали 24 і 16 очок відповідно.

«Ігор Горгондзола»

Головний тренер «Вісбадена» Бенедикт Франк наразі продовжує відновлення після розриву сухожилля надколінка, тож в середу (і у наступних чотирьох матчах теж) командою керуватимуть його помічники Крістіан Соссенхаймер і Даніель Рамірес. «Ігор Горгонлзола», як завжди, тренуватиме Лоренцо Бернарді, який завоював незліченну кількість медалей як гравець і тренер і був оголошений Міжнародною федерацією волейболу гравцем XX століття разом з Карчем Кіралі з США.

«Вісбаден»

«Все, що буде далі, - це мега-бонус на додаток до наших і без того чудових виступів на міжнародній арені. Ми вже досягли набагато більшого, ніж припускала більшість спостерігачів. Важливо, щоб ми були повністю зосереджені на грі в середу. Нам потрібно відновити сили після невеликих безпереможних періодів, які неодмінно бувають у матчах проти таких суперниць. Наші вболівальники можуть допомогти нам у цьому. У нас знову аншлаг, і це показує невикористаний потенціал нашого виду спорту», - зазначив керуючий директор «Вісбадена» Крістофер Феттінг.