Суботній ігровий день на майданчику ПВЛУ розпочинався із протистояння ВК “МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос” та “Епіцентр-Подоляни”.

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр.

ІV тур. 16 грудня 2023 року

ВК “МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос” – “Епіцентр-Подоляни” – 0:3 (18:25, 15:25, 9:25)

Стартовий склад ВК “МХП-Ладижин”: Лук’янець (набрав 2 очки), Величко (9), Ратушняк (6), Скорбатюк (2), Якушенко (9), Чабан (3), Фудар (5), Краєвський (л), Зелінський (л). На заміну виходили: Іващенко (0), Гуршал (1).

Тренер: Кирило Передрій.

Стартовий склад “Епіцентр-Подоляни”: Йорна (набрав 5 очок), Тервапорті (6), Фінгер (10), Коваль (9), Дрозд (6), Наложний (9), Фомін (л), Жуков (л). На заміну виходили: Діденко (0), Уривкін (6), Сидоренко (2), Смоляр (2).

Головний тренер: Маурісіо Паес.

“Бізони” одразу ж підтвердили статус фаворит цього матчу, розпочавши перший сет з потужних подач та атак (7:2). Кілька не поданих подач подолян та непогані відрізки гри від “МХП” майже зрівняли рахунок (10:11 – 16:17). Але низький відсоток реалізації атак вінничан (32% = 6 забитих м’ячів) проти 54% подолян визначили переможця у цій партії. 25:18 та 1-0 на користь “Епіцентр-Подоляни”.

Наступний сет підопічні Маурісіо Паеса розпочали з низки ейсів (4:0) і далі лише нарощували свою перевагу (17:5). Пасуючий Еемі Тервапорті майстерно задіяв всіх нападників, які разом реалізували 61% атак. 25:15 та 2-0 для “бізонів”.

Третій же сет, не дивлячись на низку замін від бразильського наставника, також проходив за сценарієм “Епіцентру” (9:2 – 19:5). Подоляни просто знищили вінничан своєю подачею. В результаті, 25:9 та 3-0 на користь колективу із Городка.

Приз MVP отримав ліберо “Епіцентр-Подоляни” Андрій Жуков.

superleague dmart

Дивіться онлайн-трансляції матчів Суперліги-Дмарт на youtube-каналі DIVISPORT або на платформах Megogo та Sweet.TV.