“Житичі-Полісся” обіграли “Решетилівку-Барком-Кажани” із “сухим” рахунком
02.12.2023
Superleague Dmart

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр.

ІІІ тур. 2 грудня 2023 року

“Збірна Полтавської обл.-ВК “Решетилівка-Барком-Кажани” – ВК “Житичі-Полісся” – 0:3 (19:25, 18:25, 17:25)

Стартовий склад ВК “Решетилівка-Барком-Кажани”: Сотнік (набрав 8 очок), Тищенко (8), Поліщук (2), Дрофа (3), Курлапов (2), Грюк (5), Бойко (л). На заміну виходили: Валяйбаба (4).

Головний тренер: Сергій Соснін.

Стартовий склад ВК “Житичі-Полісся”: Шаповал (набрав 11 очок), Віліманович (2), Рудницький (6), Лубан (13), Дідович (13), Бабіч (3), Хваста (л), Яблонський (л). На заміну виходили: Гандзій (1).

Головний тренер: Сергій Терейковський.

Житомирський клуб “Житичі-Полісся” вже з перших хвилин матчу вирішив організувати собі перевагу поки суперник не розігрався (3:1 - 7:4). Кілька разів “Решетилівка” зрівнювала рахунок (12:12), але вправності втримати його їм не вистачало (12:15). Житомиряни виглядали кращими в атаці та по загальній картинці гри - 25:19.

Наступна партія також проходила за сценарієм “Житичів”: Ален Дідович, Микитиа Лубан та Віктор Шаповал ефектно, а головне результативно завершували майже всі свої атаки (10:6 – 20:15). І цього разу підопічні Сергія Терейковського дозволили опонентам набрати лише 18 очок - 25:18.

Перерва в 10 хвилин не змінила ситуацію на майданчику арени ПВЛУ: житомиряни і далі почували себе досить комфортно та контролювали перебіг матчу (8:6 – 20:15). “Решетилівка” час від часу намагалася “показати зуби” та дати бій, але власні помилки та досвідчені нападники суперника стали на заваді - 25:17 та 3-0 на користь “Житичі-Полісся”.