Всесвітня Універсіада: у чвертьфіналі Україна поступилася Польщі
04.08.2023
ukraine

4 липня у китайському місті Ченду відбувся чвертьфінальний поєдинок Всесвітньої Універсіади. Українська збірна зустрічалася з командою Польщі. Додамо, що в 2019 році на Універсіаді у Неаполі польські спортсмени стали другими, програвши у фіналі італійцям.

А з огляду на розвиток волейболу у Польщі, можна було зрозуміти, що суперник нам дістався непростий.

Краще цей матч розпочала збірна Польщі: атаки були влучними, кількість помилок менша та й наявність потужної подачі також далася взнаки – 20:25.

Другий сет розпочинався з більш-менш рівного рахунку (7:8), але польські волейболісти вчасно змогли організувати досить пристойну перевагу (13:18). І, зрештою, виграли ще одну партію – 16:25.

Трохи перепочивши, підопічні Сергія Коваленка вирішили продемонструвати свій бійцівський характер. “Синьо-жовті” заволоділи ініціативою на майданчику і тепер вже поляки були у ролі наздоганяючих (3:0 – 5:2 – 12:7 – 16:13). Однак, зберегти перевагу у +3 очки українцям не вдалося (17:17 – 17:19). Польські волейболісти переломили хід партії і змогли завершити матч з “сухим” рахунком на табло – 19:25 та 0:3 у підсумку.

Кращим снайпером нашої команди став догравальний Іван Кривобок (14 очок).

Всесвітня Універсіада. Чвертьфінал (Ченду, Китай)

4 серпня (п’ятниця)

Польща – Україна - 3:0 (25:20, 25:16, 25:19)

Стартовий склад збірної Украни: Янчук (набрав 8 очок), Уривкін (10), Стеблецький (2), Кривобок (14), Клепко (4), Остапенко (6), Пампушко (ліберо). На заміну виходили: Рябов (0), Міщенко (0).

Отже, боротьба за нагороди для нашої команди завершена. Далі українські волейболісти зіграють у турнірі за 5-8 місця. Перша зустріч у цьому турнірі відбудеться 5 серпня о 12:30 за київським часом. Суперником України стане збірна Німеччини.