Всесвітня Універсіада: українські студенти вийшли у чвертьфінал турніру
02.08.2023
ukraine

2 липня у вирішальному матчі за місце у чвертьфіналі змагань українська збірна перемогла Японію.

Стартовий сет проходив у рівній боротьбі, втім першим набрати заповітні 25 очок вдалося саме підопічним Сергія Коваленка - 25:22.

Наступний відрізок гри був за японцями - 20:25. Однак бажання українських волейболістів вийти у чвертьфінал було набагато сильнішим, аніж сум від поразки у другій партії. “Синьо-жовтим” вдалося виправити свої помилки та виграти третій сет - 25:20.

В четвертому сеті, який став заключним, українці діяли впевнено (19:14) та мали непогану перевагу, яку зрештою перетворили у перемогу - 25:20 та 3:1, у підсумку.

Слід відзначити гру нашої команди на блоці (всього 12 проти 3) та на подачі (6 ейсів проти 1).

Кращим снайпером нашої команди був капітан Дмитро Янчук (14 очок).

Всесвітня Універсіада. Груповий раунд (Ченду, Китай)

2 серпня (середа)

Україна – Японія - 3:1 (25:22, 20:25, 25:20, 25:20)

Стартовий склад збірної Украни: Янчук (набрав 14 очок), Уривкін (9), Стеблецький (8), Міщенко (2), Клепко (9), Остапенко (11), Пампушко (ліберо). На заміну виходили: Рябов (0), Кривобок (9), Степовий (7).

Чвертьфінальна зустріч відбудеться 4 серпня о 10:00 за київським часом. Суперником України стане збірна Польщі.